Oryginalne prezenty na różne okazje

Oryginalne prezenty na różne okazje

W czasach PRL-u, gdy większość produktów była trudno dostępna, wybór prezentu nie był skomplikowaną sprawą. Obdarowany ucieszył się ze wszystkiego. Dziś, w czasach gospodarki wolnorynkowej, większość z nas bez trudu realizuje swoje potrzeby. Dlatego tak trudno wybrać prezenty okolicznościowe ma różne okazje, takie jak pamiątka chrztu, czy prezent na rocznicę ślubu.

Prezent praktyczna pamiątka

Prezenty zasadniczo dzielą się na praktyczne i takie, które cieszą oko. Niekiedy udaje się połączyć obie te funkcje. Na przykład pamiątka chrztu w postaci drewnianej tabliczki zawierającej datę uroczystości, może stanowić później dekorację dziecięcego pokoju, albo podpórkę książeczek dla dzieci na regałowej półce.

Praktyczny, zindywidualizowany prezent to także komplet filiżanek do kawy dla młodej pary z wygrawerowaną datą ich ślubu i imionami. Wart będzie o wiele więcej niż najpiękniejsze nawet filiżanki z kosztownej porcelany. Przyjemność wspólnego delektowania się kawą w małżeńskim życiu gwarantowana!

Prezent, który może się przydać

Miły prezent, który może się przydać to także album na zdjęcia z imieniem dziecka przystępującego do komunii, czy notesik z zabawnym zdjęciem małżonków, który otrzymają na rocznicę ślubu. Dodatkowy nadruk na zwykłym gadżecie sprawi, że będzie to prawdziwy, bezcenny skarb.

Pamiątka chrztu, która okaże się praktyczna i ładna zarazem, to na przykład body z imieniem dziecka, albo kocyk z wyszywaną ręcznie datą jego chrztu. Ubranko będzie miało szansę stać się tym ulubionym, zaś kocyk każdego dnia okryje maleństwo podczas popołudniowej drzemki. Gdy dziecko przestanie już ich potrzebować, można zachować je na pamiątkę.

Miły upominek, który cieszy oko

Miłe prezenty na różne okazje wcale nie muszą wyłącznie funkcjonalne. Jeśli obdarowany jest osobą sentymentalną i ceni sobie drobiazgi, z pewnością ucieszy się pamiątkowego dyplomu lub medalu w podziękowaniu za bycie super świadkiem na weselu, czy najlepszą matką chrzestną świata.

Prezenty na różne okazje powinny zawsze uwzględniać preferencje naszych bliskich, niezależnie od tego, czy są osobami pragmatycznymi, czy miłośnikami bibelotów. Indywidualne podejście sprawdzi się także gdy w grę wchodzi upominek na wesele czy pamiątka chrztu.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.