Jak samodzielnie przygotować prezent dla chłopaka?

Jak samodzielnie przygotować prezent dla chłopaka?

W Internecie nie brakuje artykułów poradnikowych, w których można znaleźć różnorodne pomysły na prezenty dla chłopaka. Zazwyczaj są to jednak typowe gotowe podarunki, które są na tyle nudne, że wszyscy o nich szybko zapominają. A lepiej wręczyć ukochanemu coś prosto od serca, wykonując to zupełnie samodzielnie.

Samodzielnie wykonywane laurki

Kartki z życzeniami można oczywiście kupić, ale czy kogokolwiek byłyby one w stanie zaskoczyć? Co innego taka laurka wykonana samodzielnie. Raczej nie będzie ona tym głównym prezentem, ale fajnie go uzupełni.

Przygotowanie takiej kartki nie musi być trudne – wystarczy wyciąć z kolorowego bloku podstawę i zgiąć ją na pół, a następnie trochę się z nią zabawić i napisać na niej życzenia, a następnie ozdobić je różnymi malowidłami, naklejkami czy nawet doczepianymi serduszkami. Taki prezent dla chłopaka będzie wart dużo więcej od życzeń złożonych osobiście.

Słodycze dla łasuchów

Standardowo większość prezentów uzupełnia się gotowymi słodyczami – najczęściej są to czekolady, ewentualnie większe bombonierki. A gdyby tak przygotować coś podobnego samodzielnie? Nie trzeba być wcale mistrzem cukiernictwa, aby poradzić sobie z wykonaniem maślanych ciasteczek w kształcie serca lub czekoladowych babeczek wypełnionych truskawkową masą.

Gotowe wypieki trzeba jeszcze ładnie opakować. Jeżeli są to ciastka, to wystarczy umieścić je w większym słoiczku, a następnie owinąć słomkową wstęgą i doczepić do niej duże czerwone serce. Górną część naczynia można też przewiązać małą wstążeczką, by doczepić do niej niewielką karteczkę z życzeniami lub imieniem solenizanta.

Bileciki z niespodzianką

Bileciki urodzinowe to zdecydowanie najbardziej oryginalny prezent dla chłopaka, jaki tylko można by było wymyślić. A na czym one właściwie polegają? Otóż są to niewielkie karteczki, na których dziewczyna umieszcza różne zadania, które jest w stanie wykonać dla swojego partnera. Oczywiście musi je potem zrealizować, gdy otrzyma konkretny kupon.

Na takich biletach można umieścić dosłownie wszystko – począwszy od wyjścia do sklepu po coś słodkiego, kończąc na zorganizowaniu rowerowej wycieczki. Im bardziej kreatywnie, tym lepiej! Taki prezent na pewno zaskoczy każdego faceta.

Prezent dla chłopaka kupisz na Bengraversky.com.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.