Pojemniki i skrzynki o wszechstronnym zastosowaniu

Pojemniki i skrzynki o wszechstronnym zastosowaniu

Przestrzeń magazynowa ma jedną wadę – zazwyczaj jest ograniczona swoją powierzchnią. Jest to mankament, który rozwiązać można jedynie na dwa sposoby, jeśli chce się magazynować więcej niż do tej pory. Po pierwsze bowiem można rozbudować magazyn, bądź też wybudować lub wynająć kolejny. Jest to rzecz jasna rozwiązanie kosztowne i długotrwałe. Można jednakże spróbować także innego rozwiązania – wykorzystania do maksimum posiadanej już powierzchni.

Więcej niż się da dzięki pojemnikom euro i skrzynkom euro

Rozwiązaniem dylematu ograniczonej powierzchni jest więc skorzystanie z możliwości magazynowania piętrowego. W takim układzie przestrzeń magazynowa staje się zwielokrotniona o każde dodatkowo zastosowane piętro. Oczywiście aby móc w pełni wykorzystać możliwości takiego rozwiązania, trzeba się wyposażyć w odpowiednie rozwiązania do magazynowania.

Najpopularniejsze rzecz jasna są znane od lat euro-palety. Służą one jako podstawa do wszelkiego rodzaju towarów, które ustawiane jeden na drugim i owijane elastyczną folią, dają możliwość stworzenia stabilnego sześcianu, który nie rozpadnie się w czasie wynoszenia w górę podnośnikiem. Co jednak z materiałami i surowcami, które nie dadzą się bezpośrednio ustawiać jeden na drugim? Trzeba sięgnąć po pojemniki euro i skrzynki euro, które rozwiązują ten dylemat.

Dużo więcej dzięki uniwersalności

Podstawową zaleta pojemników euro i skrzynek euro jest wszechstronność ich użycia. Dzięki szerokiej dostępności rozmiarów i kształtów z łatwością można dobrać pojemnik, odpowiadający cechom wymiarowym i fizycznym danego przedmiotu. Oferowane w kilkunastu rodzajach i możliwe do ustawiania jedno na drugim, tak jak klocki lego, pozwalają na przechowywanie w wysokich zestawach nawet sypkich i luźnych materiałów, choć równie dobrze mogą zostać wykorzystane do przechowania pojedynczych przedmiotów.

Skrzynki euro i pojemniki euro mają jeszcze jedną, ważną zaletę – są dopuszczone zarówno do kontaktu z materiałami przemysłowymi, jak i do kontaktu z żywnością. Takie cechy powodują, iż mogą być z powodzeniem zastosowane zarówno w magazynach stricte przemysłowych, jak i w hurtowniach spożywczych, czy też na zapleczach restauracji. Dzięki temu trudno przecenić zalety skrzynek euro i pojemników euro.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.