Organizacja konferencji w okolicach Warszawy z tanim noclegiem

Organizacja konferencji w okolicach Warszawy z tanim noclegiem

Jeżeli jesteś odpowiedzialny za zorganizowanie konferencji albo eventu swojej firmy w okolicach Warszawy, to musisz wybrać jak najlepsze miejsce. Masz określony budżet, więc musisz wziąć pod uwagę również, aby miejsce, w którym odbywać się będzie konferencja dysponowała tanimi pokojami.

Wybór miejsca

Mając na uwadze fakt, że konferencja ma odbyć się w okolicach Warszawy masz ograniczone pole wyboru. Na szczęście w okolicy Warszawy znajduje się wiele obiektów i hoteli, które dysponują salami konferencyjnymi. Jednakże musisz wybrać takie miejsce, gdzie poza odpowiednią salą konferencyjną znajdować się będzie także tani, a zarazem komfortowy nocleg.

Obok Ożarowa Mazowieckiego, czyli nieopodal Warszawy znajduje się wieś Ołtarzew, w którym znajduje się nowoczesny hotel Lamberton z centrum konferencyjnym jednocześnie. Hotel ma świetnie rozbudowaną stronę internetową http://www.hotellamberton.pl/home/, na której znajduje się wiele przydatnych informacji.

Zalety Hotelu jako miejsca firmowego eventu

Hotel Lamberton dysponuje aż 11 salami przygotowanymi pod konferencje oraz eventy firmowe. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w najlepszy sprzęt, a także idealnie oświetlone. Sale mogą zostać podzielone na mniejsze albo utworzyć jedną dużą salę z wyjściem na ogród. Dodatkowo hotel Lamberton dysponuje dużym parkingiem, z którego mogą korzystać uczestnicy konferencji, a także mieszkańcy hotelu. Wszelkie informacje o tym jak zarezerwować salę na konferencje albo event znajdziesz na www.hotellamberton.pl/home/
Oczywiście hotel Lamberton dysponuje także pokojami w atrakcyjnych i tanich cenach. W obiekcie znajduje się ponad 100 pokojów. Wszystkie są świetnie wyposażone, a także mają łazienki. Niektóre pokoje są wyposażone także w klimatyzację. Informacji na temat rodzajów pokoi powinieneś szukać na stronie www.hotellamberton.pl/home/ gdzie znajdziesz wszelkie informacje.

Atrakcje dla uczestników konferencji, eventu

Hotel Lamberton ściśle współpracuje z organizatorem danego eventu i służy radą i pomocą w organizacji, a także zapewnieniu różnych atrakcji. Hotel zapewnia obsługę profesjonalnych kucharzy, którzy przygotują wyśmienite potrawy na poczęstunek i posiłki dla uczestników imprezy firmowej.

Poza tym hotel, to także duży ogród w stylu rzymskim, a także plac zabaw dla dzieci, jeżeli jakiś uczestnik konferencji pojawiłby się z potomstwem. W hotelu znajduje się także klub z dartem oraz bilardem, gdzie przy drinku można spędzić miło czas po imprezie firmowej.
Więcej informacji o ofercie hotelu Lamberton dotyczącej organizacji imprez firmowych znajdziesz na www.hotellamberton.pl w zakładce Konferencje.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.