Weekend w górach

Weekend w górach

Góry w ostatnich latach wróciły do łask turystów i dziś na szlakach Karkonoszy czy Beskidów spotkać można nie tylko zapalonych wspinaczy, ale też amatorów, rozpoczynających swoją przygodę z górami. Coraz więcej osób rezygnuje z jednodniowych wypadów na konkretne szczyty, wybierając kilkudniowe pobyty w górskich kurortach.

Dla całej rodziny

Rodzinny wypad w góry na weekend to idealny pomysł na okres wakacji. Piękna pogodna, ciekawa oferta turystyczna i świetne zaplecze gastronomiczne w takich miejscowościach jak Wisła, Szczyrk czy Istebna, sprawią, że Polacy coraz częściej wybierają Beskidy, jako cel swojej podróży. Szczyrk noclegi oferuje na najwyższym poziomie, pozwalając na swobodną decyzję czy wolimy standardowy hotel, przytulny pensjonat czy nowoczesny Szczyrk apartament.

Dla całej rodziny idealnym wyborem będzie pobyt w Szczyrk apartamencie, zapewniającym najwyższy standard i kompleksowe wyposażenie, które zapewnia pełną swobodę, niezależnie od pory dnia czy nocy. To świetna baza wypadowa dla całej rodziny, która nieskrępowanie może oddawać się przyjemności poznawania okolicy.A w Szczyrku noclegi to nie wszystko. Miejscowość oferuje szereg atrakcji – przytulnych restauracji, aktywności, takich jak park linowy czy wypożyczalnia rowerów i wiele innych.

Wygodnie na szczyty

Kiedy wybór pada na Szczyrk apartament lub inne Szczyrk noclegi, w planie pobytu nie może zabraknąć przejażdżki nowoczesną, krzesełkową kolejką, która pozwoli dotrzeć na największą atrakcje okolicy – szczyt Skrzyczne. To idealny punkt otwarcia dla pierwszych kroków na polskich szlakach. Wycieczka ze szczytu, szlakiem przez Malinowskie Skały aż do Białego Krzyża, to sztandarowy punkt turystów odwiedzających Szczyrk.

Dla niedoświadczonych i nieznających okolicy odwiedzających, ważną informacją będzie fakt, że aby z Białego Krzyża dotrzeć do Szczyrk apartamentu, w którym stacjonują, warto wcześniej podstawić sobie tam właśnie auto, gdyż pieszy powrót do wielu noclegów w Szczyrku może okazać się już zbyt długi i trudny.

Weekend to idealny czas na to, aby wykorzystać piękną pogodę i ruszyć na szlak, zapewniający nie tylko zdrowy relaks, piękne widoki, ale i wiele wspólnych, rodzinnych chwil, których dziś wielu ludziom – dorosłym i dzieciom – brakuje. Szczyrk to idealne miejsce, aby rozpocząć przygodę z aktywnym wypoczynkiem w górach.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.