Wypoczynek w Ustroniu

Wypoczynek w Ustroniu

Pobyt całej rodziny w Ustroniu może okazać się świetnym pomysłem na kilka wakacyjnych dni.
Ustroń jest miejscowością wypoczynkową i uzdrowiskową, położoną w górach Beskidu Śląskiego, w dolinie rzeki Wisły.Występują tam liczne źródła wód leczniczych, które można spróbować w pijalni wód w Parku Zdrojowym. Jest tam sporo zabytków, sporo tras pieszych i rowerowych oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci.Miejsce jest urokliwe, turyści chętnie tam wypoczywają, tym bardziej, że mają do dyspozycji na miejscu bogatą ofertę noclegową.

Gościnne pokoje ustroń i agroturystyka

Warto przed planowanym wyjazdem wybrać odpowiednie miejsce noclegowe.

Popularnością cieszą się pokoje ustroń gościnne w prywatnych domach. Kwatery są zadbane i czyste. U sympatycznych gospodarzy można wykupić posiłki. Pokoje ustroń są z pewnością rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym. I mają najlepszy wybór jeżeli chodzi o lokalizację.Noclegi w Ustroniu można zarezerwować także w gospodarstwach agroturystycznych. Znajdują się zazwyczaj z dala od centrum miasta, ale za to w bardzo malowniczych okolicach. Oferują komfortowe warunki noclegowe i domowe wyżywienie. Na miejscu można kupić produkty rolne, zobaczyć zwierzęta hodowlane. Niektórzy gospodarze organizują biesiady przy ognisku z góralską kapelą i gawędziarzami.Jest to miejsce dla osób, które uwielbiają kontakt z naturą i miejscowymi zwyczajami. Dla dzieci może to być prawdziwa przygoda.

Pokoje ustroń w gospodarstwach agroturystycznych są cenowo dostępne dla każdego.

Apartamenty, pensjonaty, hotele

Cieszą się sporą popularnością wśród turystów, choć do tanich noclegów w Ustroniu nie należą. Ich niewątpliwym atutem jest wysoki standard, jaki zapewniają, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Także duży wybór jeżeli chodzi o ich lokalizację i liczne udogodnienia. Basen, sauna lub restauracja są dostępne na miejscu. Hotele, apartamenty i pensjonaty to miejsca, gdzie można przyjechać z większą grupą znajomych lub z większą rodziną. Jest to świetne miejsce na zorganizowanie na przykład wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Goście mają zapewnione pokoje i w każdej chwili mogą w nich odpocząć. Jest to sytuacja komfortowa dla wszystkich.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.