Jak wizualnie powiększyć pupę?

Jak wizualnie powiększyć pupę?

W dzisiejszych czasach lansowany przez media ideał kobiecej urody to już nie tylko szczupłe sylwetki, ale również – za sprawą popularnych celebrytek – również pełniejsze kształty. W modzie są zwłaszcza bardzo jędrne pośladki. Istnieje wiele metod powiększenia pupy, zarówno angażujących medycynę estetyczną, jak i zupełnie naturalnych, takich jak na przykład odpowiednie ćwiczenia. Efekt większej pupy można jednak uzyskać również stosując wizualne tricki.

Odpowiednie ubranie to podstawa

Powiększanie pupy przy pomocy wyłącznie odpowiednio dobranych ubrań jest nie tylko możliwe, ale również bardzo łatwe. Wykorzystywać w tym celu można różnego rodzaju tkaniny i ich właściwości, tekstury, czy wzory. Optyczne powiększenie pośladków możliwe jest również przy pomocy odpowiednio dobranych krojów ubrań.

Bardzo dużo uzyskać można w tym zakresie przez odpowiednio dobrany krój jeansów. Niektóre modele tych spodni są skrojone w taki sposób, że nie tylko sprawiają, że pupa wygląda na większą, ale również faktycznie nieco podnoszą pośladki, co daje również bardzo dobry efekt. To jak powiększyć pupę przy pomocy odpowiednio dobranej spódnicy wiadome jest stylistom i projektantom już od dawna. Polecane są tutaj przede wszystkim spódnice wzorzyste i te o skomplikowanym kroju – na przykład z dużą ilością falbanek, czy zakładek. Bardzo dobry efekt dają również między innymi spódnice bombki.

Bielizna korygująca – jak powiększyć pupę przy pomocy bielizny?

Powiększanie pupy przy pomocy odpowiednio dobranej bielizny jest bardzo proste. Producenci bielizny oferują współcześnie wiele modeli, które zaprojektowane są w taki sposób, że odpowiednio unoszą i modelują pośladki, dzięki czemu wydają się większe. Powiększenie pośladków – przynajmniej optyczne – możliwe jest również przy pomocy specjalnej bielizny korygującej. Tego rodzaju bielizna bardzo często posiada odpowiednie wkładki, które sprawiają że pupa wydaje się większa.

Ubrania sportowe

Znanym trikiem służącym optycznemu powiększeniu pośladków jest noszenie odpowiednio zaprojektowanej odzieży sportowej. Spodnie dresowe z odpowiednio grubszego materiału, zwężane ku dołowi sprawiają że pośladki wyglądają na nieco większe niż w rzeczywistości. Bardzo dobrze sprawdzają się legginsy w stylu tych do biegania, czy jogi. Bardzo często są skonstruowane w taki sposób, aby jak najskuteczniej wpływać na modelowanie sylwetki.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.