Liposukcja laserowa – sposób na piękną sylwetkę

Liposukcja laserowa – sposób na piękną sylwetkę

Zima to czas, kiedy ograniczamy swoją aktywność. Częściej siedzimy w domu, spędzamy czas przed telewizorem i komputerem. Efekty tego widać, gdy nadchodzi wiosna. Dodatkowe kilogramy stają się poważnym problemem. Liposukcja laserowa to zabieg, który w skuteczny sposób pomoże rozprawić się z „oponką”. Co trzeba wiedzieć nim udamy się na zabieg?

Dlaczego warto skorzystać z liposukcji laserowej?

Lipoliza laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym. Jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, a pierwsze rezultaty widać chwilę po zabiegu.

Wiele kobiet odczuwa strach przed liposukcją przeprowadzaną metodami tradycyjnymi. Ból, zasinienia oraz długi czas rekonwalescencji skutecznie odstraszają wiele pacjentek. Lipoliza laserowa nie jest obarczona takimi skutkami ubocznymi. Jest to zabieg, po którym natychmiast można wrócić do normalnej aktywności zawodowej. Należy jedynie unikać nadmiernego wysiłku fizycznego przez 2 tygodnie.

Warto również wiedzieć, że liposukcja ma pozytywny wpływ na skórę. Po lipolizie tradycyjnej skóra może być obwisła. Lipoliza laserowa pobudza kolagen, który pomaga zachować skórę jędrną i sprężystą.

Laser zamyka drobne naczynia krwionośne. To dzięki temu na ciele nie występują zasinienia. Warto również wiedzieć, że ma pozytywny wpływ na pajączki, które zostają zredukowane.

Liposukcja laserowa – przebieg zabiegu

Lipoliza laserowa jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Lekarz przed zabiegiem zaznacza partie ciała, gdzie należy usunąć nadprogramową tkankę tłuszczową. W trakcie zabiegu wykonuje minimalne nacięcie, przez które wprowadzana jest sonda.

Laser podgrzewa i rozpuszcza tkanką tłuszczową. Następnie zostaje ona usunięta z ciała przy pomocy specjalnego ssaka. Zaletą lipolizy laserowej jest duża precyzja działania. Laser nie uszkadza tkanek, które nie mają zostać usunięte.

Liposukcja laserowa może być przeprowadzona na całym ciele. Ważne jest, że idealnie modeluje również bardzo wrażliwe części ciała, jak twarz, podbródek czy szyja.

W trakcie jednego zabiegu można usunąć maksymalnie do 500 ml tkanki tłuszczowej. Trzeba wiedzieć, że nie jest to metoda na pozbycie się nadprogramowych kilogramów dla osób otyłych. Jest to idealny sposób na wymodelowanie sylwetki tam, gdzie zawiodły naturalne sposoby.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.