Paznokciowy savior – vivre

Paznokciowy savior – vivre

Znane powiedzenie mówi, że wygląd nie jest najważniejszy, jednak w dzisiejszej rzeczywistości jest zupełnie inaczej. To, jak wyglądamy ma ogromny wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Nie chodzi tutaj o styl jaki preferujemy, ale o to, ile wysiłku wkładamy w dbanie o swoją aparycję. Wybór stroju odpowiedniego do okazji jest oznaką klasy i wyczucia smaku. Umiejętność ubrania się stosownie do okoliczności bardzo dobrze o nas świadczy. Podobnie jest w przypadku doboru odpowiedniego manicure. Lakiery do paznokci sprawiają, że nasze dłonie są piękne i zadbane. Niemniej jednak niezwykle ważne jest, aby lakiery do paznokci, podobnie jak ubrania, dobierać stosownie do okazji.

Idealny manicure do pracy

Od współczesnych kobiet pracujących w urzędach, korporacjach czy na jakimkolwiek innym stanowisku biurowym, wymaga się, aby oprócz wysokich kwalifikacji posiadały nienaganną aparycję. Wiele przedsiębiorstw posiada swój własny dress code, którego przestrzeganie jest obowiązkiem każdego pracownika. Powszechnie uważa się, że jedynie krótkie, zadbane, pomalowane na neutralne kolory paznokcie wpisują się w standardy biurowego dress code’u. Dobry lakier do paznokci w neutralnym kolorze powinien zatem stanowić podstawowy element damskiej kosmetyczki. Niemniej ważna jest jakość używanego lakieru. Warto zaopatrzyć się w trwały lakier do paznokci, który nie będzie odpryskiwał, na przykład podczas pisania na komputerze.

Dłonie w stylu glamour

Wielkie wyjścia to świetna okazja do tego, aby zaszaleć ze swoim wyglądem. Każda kobieta, udając się na przyjęcie, bankiet czy do teatru wkłada swoją najpiękniejszą suknię i starannie dobiera dodatki. Niezwykle ważnym elementem wyglądu podczas dużych uroczystości jest wyjątkowy manicure. Niezawodnym i ponadczasowym trendem jest ognista czerwień paznokci nadająca dłoniom niezwykłej elegancji. Dobry i trwały lakier do paznokci to absolutna konieczność, aby zrobić piorunujące wrażenie podczas wielkich wyjść.

Paznokcie na ślub

Ślub jest dla wielu kobiet najważniejszym wydarzeniem w ich życiu. Nic więc dziwnego, że każda z nich pragnie wyglądać wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Przygotowywanie się do ślubu to złożony proces, którego nieodzownym elementem jest także odpowiedni manicure. Wiele pań młodych decyduje się oddać swoje paznokcie w ręce profesjonalisty, który trafnie dobierze dobry lakier do paznokci dla przyszłej żony. W przypadku paznokci na ślub w dalszym ciągu króluje ponadczasowy francuski manicure.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.