TaxMentor – doświadczenie i nowoczesność – usługi księgowe dla biznesu

TaxMentor – doświadczenie i nowoczesność – usługi księgowe dla biznesu

Niełatwe i często ulegające zmianom przepisy prawa, biurokracja w instytucjach związanych z fiskusem, skomplikowane procedury rozliczeń wymagają zatrudnienia wybitnych specjalistów w działach księgowych. To zazwyczaj obciąża znacznymi kosztami przedsiębiorcę. Zamiast tworzyć stanowiska zdecydowanie korzystniej jest zlecić usługi firmie zewnętrznej.

Księgowość zorientowana na biznes

To motto działania firmy TaxMentor z Katowic. Istniejąca od 2003 roku firma ma doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju rozliczeń w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i odmiennych profilach działania. Na stronie http://taxmentor.pl można zapoznać się z referencjami wystawionymi przez klientów biura – można tam utwierdzić się w przekonaniu, że usługi TaxMentor są odpowiednie dla każdego przedsiębiorcy. Tak więc zamiast budować własne kosztochłonne działy finansowe, lepiej oddać księgowość w outsourcing doświadczonym specjalistom z TaxMentor.

Zakres usług

Słowo księgowość w motcie przewodnim nie oznacza ograniczenia świadczeń do działań stricte rachunkowych. Oczywiście księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtowców, wszelkie deklaracje do US, ZUS – to podstawa, ale, zgodnie z wykazem usług na http://taxmentor.pl, każdy kontrahent może liczyć na pomoc przy zakładaniu firmy, kompleksową obsługę płac czy kadr.

Pracownicy zatrudnieni w TaxMentor to młodzi, ale doświadczeni specjaliści, którzy dbają o rozwój osobisty, co przekłada się na ciągły przyrost wiedzy i umiejętności praktycznych. Jeśli usługa zlecona TaxMentorowi jest szczególnie złożona i wymaga zatrudnienia dodatkowych specjalistów w celu pozyskania opinii biegłych z zakresu podatków czy prawa, wówczas biuro współpracuje ze sprawdzonymi, zaufanymi kontrahentami specjalizującymi się w danej dziedzinie. Aby klienci czuli się bezpiecznie swoją działalność TaxMentor ubezpiecza od odpowiedzialności cywilnej.

Kontakt, to pieniądz

Kiedyś tak mówiono o czasie – dzisiaj liczy się błyskawiczny i skuteczny przepływ informacji. W tym celu w TaxMentor wykorzystuje się nowinki IT tak w zakresie programów do księgowania, pojemnych i dobrze zabezpieczonych serwerów FTP, jak i wszelkich kanałów informacyjnych. Przekazywanie dokumentów drogą elektroniczną jest szybkie i zupełnie bezpieczne, a przechowywane na serwerze dokumenty są dostępne dla klientów. W dowolnym czasie, z dowolnego miejsca na ziemi klient może zapoznać się z dokumentami, nanieść poprawki, zlecić nowe zadania.Dla osób przyzwyczajonych do tradycyjnych kontaktów osobistych TaxMentor ma szeroko otwarte drzwi z biurach usytuowanych w samym centrum Katowic. Wybór formy kontaktu należy do klienta, a wszelkie dane niezbędne do tego są na stronie http://taxmentor.pl

Podziel się z innymi!

Comments are closed.