Zastosowanie tektury falistej

Zastosowanie tektury falistej

Tektura falista w rolce to niezwykle uniwersalny produkt, który spełni oczekiwania zarówno indywidualnego klienta, jak i dużego magazynu oraz hurtowni.

Do czego używa się tektury falistej?

Tektura w rolce jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie lekka i elastyczna. Warto również zauważyć, że ciężko jest ją przedrzeć, dlatego jest idealnym materiałem do zabezpieczania i pakowania różnych materiałów oraz przedmiotów. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zajmuje stosunkowo mało miejsca. Tektura falista w rolkach jest również dość tania, a także bezpieczna dla środowiska naturalnego. Ma ona także wiele innych zastosowań. Przykładowo w czasie remontu można ją rozłożyć na podłodze i będzie w ten sposób zabezpieczała powierzchnię przed ubrudzeniem lub zarysowaniem. Można jej też z powodzeniem używać przy pracach plastycznych, ponieważ nadaje się idealnie do tworzenia dekoracji w szkole lub mieszkaniu. Jest ona trwała i mało podatna na zgniecenia, dlatego można ją wykorzystać jako wypełnienie paczki. Można też jej użyć do oddzielenia przedmiotów, które już znajdują się w paczce.

Zalety tektury falistej

Jest to materiał, który doskonale nadaje się do recyklingu, ponieważ jest w pełni biodegradowalna. Jej liczne zalety sprawiają, że jest to świetna inwestycja i warto ją zakupić do swojej firmy. Z jej pomocą można również bardzo łatwo spakować i zabezpieczyć przedmioty o nieregularnych wymiarach. Niestety takich produktów nie da się zapakować do koperty lub paczki, ponieważ jest to niebezpieczne, dlatego w takiej sytuacji doskonale sprawdza się tektura falista w rolce. Tektura w rolce ma także właściwości amortyzujące, które dobrze zabezpieczają ładunek. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o niewielkie partie towaru. Warto dodać, że nie ma żadnych problemów z cięciem i owijaniem produktów. Specjalna miękka warstwa płaska sprawia, że można ją zakupić w wielu rodzajach warstw falowanych. Należy też mieć na uwadze, że posiada ona właściwości sprężyste, które umożliwiają dostawę w rolkach. Jest to wytrzymały i solidny materiał, który dobrze zabezpieczy zawartość paczki przed uszkodzeniem. Jest również elastyczna oraz lekka, dzięki czemu nie generuje dodatkowych kosztów transportu. Warto również zauważyć, że tektura falista w rolkach nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.