Nowoczesny czy tradycyjny?

Nowoczesny czy tradycyjny?

Wiosną, wiele osób rozgląda się za domkami letniskowymi, które można postawić na działce. Wybór jest ogromny. Można kupić domek murowany lub drewniany, sezonowy lub całoroczny, mały lub duży, z poddaszem lub parterowy, z pełnym wyposażeniem lub bez. Jakie domki na działkę są najchętniej kupowane przez klientów?

1. Domek na lata

Domki na działkę to dość spora inwestycja, dlatego od samego początku warto dokładnie przemyśleć ten zakup. Rynek oferuje bowiem wiele gotowych projektów oraz już złożonych domków, które wystarczy przywieść klientowi pod wskazany adres. Takie gotowe domki na działkę cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością, gdyż ich ceny są bardzo atrakcyjne. Taki gotowy domek można kupić w granicach od 1500 do 10000 zł.

2. Idealny domek

Dla każdego z nas idealny domek będzie oznaczał co innego. Jedni postawią na większy metraż, inni zdecydują się na domek z pełnym wyposażeniem, jeszcze inni będą chcieli domek murowany. Najczęściej jednak, jak pokazują statystyki oraz same rekreacyjne ogródki działkowe – klienci wybierają domki letniskowe o niedużym metrażu z dość dobrym wyposażeniem. By postawić taki domek, trzeba być tylko właścicielem działki z możliwością ciekawego zagospodarowania. W niektórych przypadkach należy również posiadać potrzebne zgody z urzędu (warto dokładnie zapoznać się z tą kwestią). Większość osób kupujących teraz domki, decyduje się na nowoczesne i stylowe bryły. Są one ponadczasowe i dość tanie w budowie.

3. Wyposażenie

Przed usadowieniem takiego domku, warto dokładnie sprawdzić jego metraż oraz dowiedzieć się, jakie miejsce będzie do tego najlepsze. Wiele osób planuje na działkach także uprawę warzyw i owoców, dlatego też dużo wcześniej trzeba to wszystko rozplanować. Dobrze jest także zwrócić uwagę na wyposażenie domku, który chcemy mieć. Otwarta kuchnia czy salon to pomieszczenia, które jak najbardziej w takim miejscu się przydadzą. Ponadto, lepiej zainwestować w dom parterowy, który jest nowocześnie zaprojektowany niż dom z użytkowym poddaszem, zrobiony w starym stylu.

Jak wynika z powyższego, wybór takich domków działkowych jest obecnie tak różnorodny i szeroki, że klienci naprawdę mają w czym wybierać. Pamiętajmy, iż domek ten musi być przystosowany do każdej pory roku oraz musi przetrwać co najmniej kilka lat.

Domki na działkę dostępne są w ofercie Megiw

Podziel się z innymi!

Comments are closed.