Słodkości z personalizowaną etykietą

Słodkości z personalizowaną etykietą

Słodycze to dobry pomysł na drobny upominek, który pozytywnie się kojarzy. To miły i niezobowiązujący gest. Oczywiście, kluczowym aspektem jest jakoś wyrobu i jego smak, do tego eleganckie opakowanie. Obecnie niejeden producent cukierków umożliwia personalizację opakowań, co można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, jak w ciekawy sposób wykorzystać cukierki personalizowane.

Personalizowane cukierki – na czym to polega?

W pierwszej kolejności należy wybrać jaki typ słodyczy nas interesuje. Dużą popularnością cieszą się krówki, śliwki w czekoladzie, czekoladki, lizaki czy ciasteczka z wróżbą. Na opakowaniu takich słodyczy możemy umieścić logo firmy, hasło reklamowe, życzenia.

Każdy producent cukierków może mieć swoje własne propozycje godne polecenia, warto więc szukać szczegółowych informacji na indywidualnych stronach. W jaki sposób można wykorzystać spersonalizowane słodycze? Takie upominki sprawdzają się jako gadżety reklamowe, okolicznościowe upominki lub prezenty dla bliskich.

Cukierki personalizowane – reklama Twojej firmy

Nawet niewielki upominek na powitanie może wywołać uśmiech klienta i wprowadzić dobrą atmosferę. Poza tym, możemy w ten sposób zastosować zasadę wzajemności, znaną z psychologii społecznej.

Krówki i inne słodycze bez problemu można schować do torebki lub kieszeni i zachować na później. Mogą być spersonalizowane i posłużyć jako wizytówki z logiem, upominek na przywitanie osób odwiedzających siedzibę firmy lub podczas targów. Sprawdzą się jako dodatek do paczki z zamówieniem online.

Personalizowane słodycze na imprezy okolicznościowe

Organizując imprezy dla bliskich i znajomych dbamy o odpowiednią oprawę przyjęcia, a dodatkowo chcemy podarować gościom miłe upominki. Jako drobny prezent sprawdzą się właśnie personalizowane słodycze.

Na papierkach możemy umieścić dowolne nadruki. Często wykorzystuje się motyw przewodni imprezy, ważne daty, podziękowania, imiona jubilatów lub nowożeńców. Ciekawym rozwiązaniem są również ciasteczka z wróżbą – nasi goście znajdą w środku inspirujący cytat, życzenia pomyślności czy fragmenty ulubionej książki.

Dzięki możliwości personalizacji, takie prezenty pasują do wielu okazji.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.