Jak otworzyć lumpeks, który odniesie sukces?

Jak otworzyć lumpeks, który odniesie sukces?

Lumpeksy są bardzo popularne. Nie da się ukryć, że ludzie lubią kupować ubrania z drugiej ręki z różnych powodów. Z jednej strony chodzi o ich cenę. W ten sposób można nabyć naprawdę dobre rzeczy, które są tanie. Z drugiej strony chodzi też o poszukiwanie prawdziwych perełek, rzeczy świetnej jakości, które wykonane są z bardzo dobrych tkanin.

Czy warto otworzyć lumpeks?

Lumpeks wydaje się naprawdę dobrym pomysłem na biznes. Szczególnie współcześnie, gdy rośnie świadomość ekologiczna konsumentów i coraz więcej osób wie o tym, że kupowanie rzeczy z drugiej ręki jest dobre dla środowiska. Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że wcześniej trzeba sprawdzić konkurencję funkcjonującą na danym terenie.

Zanim otworzy się lumpeks, warto nawiązać kontakt z dostawcą, który zajmie się załatwieniem towaru. Dostawcy odzieży używanej sprowadzają rzeczy, na przykład ubrania, tekstylia domowe, buty, paski, zabawki oraz różne inne rzeczy z różnych zakątków świata. Bardzo popularna jest między innymi odzież używana z Wielkiej Brytanii, ale też krajów skandynawskich, Niemiec lub Szwajcarii.

Dostawcy odzieży używanej

Dostawcy odzieży używanej sprzedają ją jako odzież sortowaną lub też niesortowaną. Na którą się zdecydować? Warto wiedzieć o wszystkich plusach i minusach każdego rozwiązania. Odzież sortowana, którą oferują dostawcy odzieży używanej, zwykle ma wyższą cenę. Z drugiej strony można też liczyć na dużo lepszą jakość takiej odzieży.

Co kupuje się, wybierając odzież sortowaną? Najczęściej rzeczy czyste, dobrej jakości, które nie są zniszczone, podarte, spleśniałe. Są to ubrania wyselekcjonowane, dlatego też dużo łatwiej je sprzedać. Takie rzeczy kosztują więcej, ale też łatwiej z takim towarem zbudować dobry wizerunek swojego lumpeksu. Ludzie zobaczą, że są w nim dobre rzeczy i będą chętniej przychodzić.

Odzież sortowana i niesortowana

Odzież niesortowana to rzeczy, która kupowane są trochę tak, jak zgodnie z powiedzeniem kupuje się kota w worku. To zatem jedna wielka tajemnica, co będzie w środku.

Mogą tam być zarówno bardzo dobrej jakości rzeczy, jak też ubrania zniszczone, spleśniałe, które w ogóle nie nadają się do dalszej sprzedaży, a tak naprawdę tylko i wyłącznie do recyklingu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.