Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe

Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe

Zaręczyny to wydarzenie, które rozpala wyobraźnię wielu kobiet. Przerabiają one w marzeniach możliwe scenariusze i wymyślają wszystkie możliwe okoliczności. Dlatego też czasem tak trudno sprostać ich wymaganiom co do tego wyjątkowego dnia.

Wymarzony pierścionek to podstawa

Piękne wspomnienia z zaręczyn są niezwykle istotne, ale to pierścionek pozostaje na zawsze, jako upamiętnienie tego wydarzenia. Ważne więc, aby był jak najlepiej dopasowany do obdarowywanej kobiety. Wiele z nich ma swoje wymarzone modele, o których wiedza przyjaciółki czy siostry – warto podpytać. Niesłabnącą popularnością cieszą się klasyczne modele z pojedynczymi kamieniami. Pierścionek zaręczynowy z białego złota z diamentem jest marzeniem niejednej dziewczyny. Część z nich woli jednak żółte lub różowe złoto i kamienie w innym kolorze.

Babciny szyk

Do łask wracają także modele o charakterze retro. Centralnie osadzony duży kamień (zwykle owalny) otoczony drobnymi w innym kolorze. Takie pierścionki występują w ogromnej mnogości kolorów – zarówno kamieni, jak i złota. Pierścionek zaręczynowy z białego złota w stylu retro to doskonały pomysł dla romantyczki. Jeśli jednak ukochana nosi biżuterię z żółtego złota – taki kolor wybierzmy i na tę okazję – będzie pasować do jej ulubionej biżuterii.

Odrobina szaleństwa

Poza klasycznymi pierścionkami powodzeniem cieszą się też bardziej fantazyjne. Asymetryczne, o nieregularnie ułożonych kamieniach lub przeciwnie – zupełnie proste, skromne, wpisane w kształt obrączki. Decydując się na taki model warto jednak przyjrzeć się stylizacyjnym wyborom kobiety, która ma go w przyszłości nosić. Geometryczna forma nie znajdzie raczej uznania w oczach współczesnej księżniczki, a szalona forma roślinna z wielokolorowymi kamieniami nie będzie pasować do stylu bizneswoman. Wybierając pierścionek zaręczynowy należy kierować się przede wszystkim upodobaniami ukochanej kobiety, a dopiero na drugim miejscu – własnymi. To na jej palcu każdego dnia będzie się znajdował ów drobiazg i to przede wszystkim jej się ma podobać. Dlatego też warto wybrać pierścionek zaręczynowy z białego złota jeśli biżuterię w tym kolorze nosi każdego dnia ukochana. Jeśli jednak woli żółte lub różowe złoto – to taki powinien być wybór przy zakupie pierścionka zaręczynowego.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota dostępne są w ofercie Salonie jubilerskim LARU.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.