Wybieramy dla siebie dobre środki higieniczne

Wybieramy dla siebie dobre środki higieniczne

Na rynku środków higienicznych dedykowanych dla kobiet jest naprawdę spory wybór. Niektóre marki świetnie kojarzą się z reklamami w telewizji, inne, takie jak na przykład siempre, są do dostania tylko w określonej sieci handlowej. Warto przetestować różne produkty, a następnie wybrać te, który najbardziej nam odpowiadają. Cena nie zawsze oznacza lepszą jakość. Dobrze o tym wiedzieć, bo na środkach higienicznych można naprawdę sporo zaoszczędzić, jednocześnie absolutnie nie rezygnując dobrej jakości.

Środki higieniczne marki Siempre

Marka Simple oferuje wiele ciekawych środków higienicznych dla kobiet. Można wybrać tutaj tampony o różnej chłonności i wielkości, podpaski, wkładki higieniczne, a także chusteczki służące do odświeżania miejsc intymnych. Każda z tych rzeczy doskonale sprawdzi się dla kobiet. Produkty są ekonomiczne, a jednocześnie niezwykle przyjemne w dotyku i przyjazne dla kobiecego ciała.

Jak dbać o higienę w czasie miesiączki?

Miesiączka nie bez powodu nazywana jest potocznie trudnymi dniami. To właśnie wtedy kobiety są często osłabione, bardziej wrażliwe, drażliwe, miewają bóle brzucha czy głowy. Warto zatem zadbać o to, aby używane w tych dniach środki higieniczne były przyjazne dla naszego ciała. Na pierwsze dni miesiączki najlepiej sprawdzą się tampony. Warto zwrócić uwagę na ich pojemność i chłonność, sprawdzając to, jakie informacje na opakowaniu zawarł producent. Młode kobiety, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tamponami, zdecydowanie powinny sięgać po te o mniejszym rozmiarze. Są one dużo łatwiejsze do zaaplikowania, natomiast trzeba pamiętać o tym, aby częściej je zmieniać. Na ostatnie dni miesiączki doskonale sprawdzą się podpaski. Gdy krwawienie jest już mniejsze, zakładanie tamponów nie ma sensu.

Środki higieniczne dla kobiet na cały miesiąc

Bez względu na to, czy kobieta ma miesiączkę czy nie, warto, aby korzystała z pewnych środków higienicznych. Mowa tutaj na przykład o wkładkach higienicznych, które doskonale zabezpieczają bieliznę przed zabrudzeniem. To standardowy produkt, który warto mieć w swojej łazience. Druga bardzo przydatna rzecz to chusteczki do odświeżenia miejsc intymnych. One przydają się praktycznie każdego dnia. Zawsze warto mieć je blisko siebie, na przykład w torebce. Dzięki takiej pielęgnacji miejsc intymnych zmniejsza się prawdopodobieństwo na przykład nieprzyjemnej infekcji, która może pojawić się po miesiączce. Związane jest to między innymi z naruszeniem ph miejsc intymnych oraz flory bakteryjnej pochwy.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.