CK Obsession dla panów

CK Obsession dla panów

Perfumy CK Obsession występują w dwóch wydaniach – dla kobiet oraz dla mężczyzn. Obydwa zapachy charakteryzują się intensywnymi nutami, które zdają się krzyczeć: „zauważ mnie, jestem niezwykły/a”. Jak pachną te perfumy w wersji dla panów?

Nuta głowy – ulotny zapach pierwszych minut

Ta nuta występuje jako pierwsza w całym zapachu i jest bardzo krótka. To oznacza, że umieszczone w niej zapachy można poczuć jedynie przez pierwszych 10-15 minut, później – kompozycja jest zastępowana nutą serca. Obydwie te nuty występują w towarzystwie podstawy zapachu, o której można przeczytać poniżej. Ma ona za zadanie scalenie obydwu odrębnych fragmentów i nadanie im niezwykłego charakteru.

W nucie głowy można wyczuć wyraźne, orzeźwiające zapachy limonki i mandarynki, kolendrę, lawendę, bergamotkę oraz cynamon. Całość jest lekko orientalna, słodka i nieco kwaskowata. Zdaje się mówić: „jestem pewnym siebie mężczyzną. Wiem, czego chcę i sięgam po to bez zawahania.”

Nuta serca – jak pachniesz przez cały dzień?

Nuta serca pojawia się tuż po nucie głowy i towarzyszy mężczyźnie przez resztę dnia, delikatnie łącząc się z podstawą zapachu. Jako że jest wyczuwalna po upływie pierwszych 10-15 minut przez następnych kilka godzin, to właśnie te zapachy są najlepiej wyczuwalne przez osoby, z którymi przez cały dzień styka się mężczyzna. Dlatego też to na te wonie należy zwrócić najbaczniejszą uwagę podczas wybierania produktu.

CK Obsession dla mężczyzn zawiera w nucie serca takie zapachy jak mirt, szałwia, gałka muszkatołowa, goździk ogrodowy, sosna, czerwone owoce oraz jaśmin. Cała kompozycja ożywia i pobudza do działania, a jednocześnie daje poczucie, że wszystko się uda. Woń tą pokocha każdy mężczyzna, który uważa się za osobę zdecydowaną i pełną werwy. Jeśli chcesz, by tak odbierało Cię otoczenie, zdecyduj się na zapach Calvin Klein Obsession.

Podstawa zapachu

Obydwie nuty są scalane przez niezawodną podstawę. Jest ona wyczuwalna przez cały dzień, choć nieco wytłumiona – by nie przyćmiła ona pozostałych zapachów w kompozycji. Jednocześnie, jest ona dość dobrze wyczuwalna przez cały dzień i zapewnia doskonałe wrażenia zapachowe dla każdego, kto ma kontakt z mężczyzną w ciągu dnia.

W podstawie ck obsession wskazać można drzewne, nieco orientalne nuty, takie jak wanilia, piżmo, bursztyn, wetiweria, paczuli oraz drzewo sandałowe. Cała podstawa zapachu jest intensywna, lekko korzenna i słodkawa. Perfumy z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto preferuje zapachy mówią o pewności siebie i sile.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.