Krata na piwo

Krata na piwo

W jaki sposób, na skalę przemysłową, można bezpiecznie przechowywać szklane butelki z piwem? Jak radzą sobie z tym najwięksi producenci złotego trunku nie tylko w Polsce ale i na świecie? Odpowiedź jest bardzo prosta – krata na piwo.

Krata na piwo

Skrzynki na piwo to najdoskonalszy i najbardziej banalny sposób na magazynowanie wszelkich butelek ze szkła, których zawartością jest uwielbiane przez płeć męską piwo. Takie skrzynki, ze względu na to, że wykonane są z twardego i odpornego plastiku, bardzo dobrze zabezpieczają szkło przed uszkodzeniem czy potłuczeniem. Świetnie sprawdzają się zarówno do magazynowania, jak i transportowania piwa do najodleglejszych miejsc. Jakie jeszcze plusy dają plastikowe skrzynki na piwo?

Plastik – materiał niezawodny

Plastik jest materiałem o naprawdę dużej wytrzymałości. Jego żywotność określa się na około dziesięć lat, co daje bardzo duże oszczędności. Porównując je do skrzynek drewnianych, te drugie wytrzymują średnio rok, góra dwa lata – i to zakładając, że będzie się z nimi obchodzić niezwykle ostrożnie. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta – plastikowe skrzynki na piwo są wytrzymalsze i odporniejsze na wszelkie warunki atmosferyczne. Dla przykładu – gdy plastikową skrzynkę zostawi się na zewnątrz, absolutnie nic się z nią nie stanie. Zarówno w przypadku radykalnego spadku czy wzrostu temperatury, jak i ulewnego deszczu czy sporych opadów śniegu. Z drewnem niestety jest inaczej. Drewniane skrzynki nie są w stanie zbyt długo wytrzymać w takich warunkach i bardzo szybko ulegają zniszczeniu oraz gniciu. Kolejnym atutem plastikowych skrzynek na piwo jest ich stuprocentowa biodegradowalność. Można je oddać do utylizacji i otrzymać w ten sposób kolejną skrzynkę na piwo bądź inny plastikowy produkt.

Plastikowe skrzynki idealnie sprawdzają się podczas magazynowania. Z powodzeniem można ustawiać je jeden na drugim, tworząc idealnie równe stosy. Daje to możliwość łatwego manewrowania skrzynkami – przestawiania ich z pomocą wózka widłowego, piętrzenia czy przewożenia.

Krata na piwo

Krata na piwo jednorazowo pomieści do dwudziestu-czterech butelek a ich odseparowanie chroni szkło przed zbiciem czy uszkodzeniem. Takie skrzynki to wygoda zarówno dla producentów browaru, jak i hurtowni czy sklepów.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.