Palety plastikowe – co musisz o nich wiedzieć?

Palety plastikowe – co musisz o nich wiedzieć?

Czy macie już dość męczenia się ze zużytymi drewnianymi paletami? Z ich czyszczeniem, naprawianiem? Wieczne koszty związane z ich wymianą na nowe, a do tego problem ze spełnieniem wymagań higienicznych niektórych z branż. Z tym już koniec. Na pomoc przychodzi alternatywne rozwiązanie, które oferuje producent europalet.

Plastikowe palety, jako przyszłość logistyki

Europalety plastikowe cieszą się coraz większym powodzeniem w świecie zarówno transportu, jak i również magazynowania. I absolutnie nie ma co się dziwić. Są wytrzymałe i higieniczne. Pozwalają na bezpieczny i komfortowy użytek w najbardziej wymagających przemysłach takich jak: spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym czy motoryzacyjnym. Nie ma obawy zanieczyszczenia od palety. Materiał, z którego jest wykonana nie wchłania wilgoci i jest łatwy w czyszczeniu. Spełniają wszelkie atesty pozwalające na dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Koniec z problemami z sanepidem! Producent palet plastikowych proponuje nam rozwiązanie odporne na wysokie i niskie temperatury, czynniki atmosferyczne, odkształcenia oraz bakterie, kwasy, chemikalia i rozpuszczalniki. Plastikowe palety są niemal nie do zdarcia. Czego chcieć więcej?

Inwestycja w europalety to inwestycja w twoją firmę.

Wiadomo, że prowadząc własną działalność gospodarczą, chcemy osiągnąć dwa podstawowe cele. Po pierwsze zyskać na interesie. Po drugie zyskać lojalnych i zadowolonych klientów. Palety plastikowe to wydatek na lata, który pozwala zapewnić najwyższe standardy podczas transportu oraz magazynowania. Producent europalet ocenia ich żywotność nawet na 15 lat, co sprawia, że jest to inwestycja, która się opłaca. Szacując zużycie tradycyjnej drewnianej palety na 3- 5 cykli możemy łatwo obliczyć jak szybko zwróci się wydatek, jakim jest plastikowa europaleta. Są dostosowane do transportu wózkiem widłowym oraz paleciakiem, co sprawia, że nie musimy martwić się zdobywaniem dodatkowego sprzętu specjalnie do ich obsługi. Ich przenoszenie nie różni się niczym od transportu palet, które znaliście dotychczas. Dzięki temu producent europalet zachował ich uniwersalność użycia. Co ważne – wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, producent palet plastikowych postanowił stworzyć kilka ich rodzajów. Pozwala to konsumentom na dobranie najbardziej odpowiedniego dla nich rozwiązania. Jakie? Wśród oferty możemy znaleźć pełne lub ażurowe palety, jak również antypoślizgowe czy też „z” lub „bez” rantu bezpieczeństwa.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.