Ile kosztuje oprogramowanie Sage Symfonia?

Ile kosztuje oprogramowanie Sage Symfonia?

Zarządzanie finansami firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, które wymaga poświęcenia na ten cel odpowiedniej ilości czasu bądź środków pieniężnych. Wszystko dlatego, że musimy wybrać pomiędzy zatrudnieniem księgowego, a ogarnięciem tematu księgowości na własną rękę. Prowadzenie firmy to często wystarczająco czasochłonne i skomplikowane zadanie. Z tego powodu mało kto decyduje się jeszcze dodatkowo na zajęcie się księgowością. Okazuje się jednak, że wcale nie musi to być aż tak bardzo czasochłonne. Sage Symfonia to system, który pomaga w prowadzeniu księgowości nawet osobom, które nie mają o niej zielonego pojęcia. Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż zatrudnienie księgowej, dlatego warto przyjrzeć mu się bliżej.

O systemie Sage Symfonia


Oprogramowanie Symfonia zostało stworzone z myślą o ułatwieniu prowadzenia księgowości właścicielom własnych firm. Dzięki systemowi w prosty sposób można uporządkować swoje wydatki. To komputer obliczy wszystko za nas, a także wygeneruje wszelkie potrzebne faktury. Możemy również za pośrednictwem programu prowadzić kilka firm. Umożliwiają to jego moduły dodatkowe. Jednym słowem w cenie otrzymujemy wszystko, czego potrzeba. Warto zauważyć, że takie załatwienie problemu prowadzenia księgowości może skutecznie rozwiązać wszystkie problemy firmy. System Symfonia sprawdzi się świetnie zarówno w dużych, jak i małych firmach, przynosząc w każdym przypadku znaczące oszczędności finansowe. Warto bliżej poznać koszty, które wiążą się z wykupieniem Symfonii.

Ceny oprogramowania Symfonia


Oprogramowanie Sage Symfonia to sposób nie tylko na ułatwienie sobie zarządzania finansami, ale również na oszczędność pieniędzy. Wszystko ze względu na ogrom możliwości i niską cenę. Przeciętny księgowy będzie kosztować firmę co najmniej pięć tysięcy złotych miesięcznie. Jest to nieporównywalnie wyższy koszt niż zakup oprogramowania Symfonia. Sage Symfonia Finanse i Księgowość można kupić przez internet w subskrypcji rocznej już za 990 złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy uzyskać licencję, koszt wyniesie od 1990 złotych. Zakup w rocznej subskrypcji zawiera dodatkowo dostęp do aktualizacji prawnych i funkcjonalnych programu w ramach Sage Gwarancja Podstawowa +. To świetna oferta zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Decydując się na skorzystanie z oferty otrzymuje się pewność, że księgowość już nigdy nie będzie w naszej firmie problemem. Szeroka oferta modułów dodatkowych sprawia, że Sage Symfonia sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej dowiesz się na stronie http://www.tradiss.pl/system-sage-symfonia/.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.