Skrzyniopalety plastikowe

Skrzyniopalety plastikowe

Skrzyniopalety plastikowe są przede wszystkim higieniczne, mocne oraz bardzo stabilne. Oferują solidny system pakowania IBC, który można stosować wielokrotnie. Oprócz tego są one idealne do ciężkich zastosowań dystrybucyjnych i nadają się do wysyłki towarów oraz dowolnej specyfikacji.

Idealny produkt

Skrzyniopalety plastikowe zapewniają znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami do pakowania przemysłowego. Ich zaletami są przede wszystkim: ogromna trwałość, doskonała ochrona produktów, świetna ergonomia, kompatybilność z zautomatyzowanymi systemami obsługi oraz lekkość. Liczne funkcje, akcesoria i warianty sprawiają, że są to niezwykle przestronne pojemniki do przechowywania i przenoszenia owoców i warzyw, a także wielu innych zastosowań. Poprawiają efektywność przestrzeni i pomagają zmaksymalizować liczbę kontenerów w ładunku.

Skrzynio-palety plastikowe są zaprojektowane z zaokrąglonymi krawędziami i narożnikami, co oznacza, że są łatwe do utrzymania w czystości i zapewniają maksymalną ładowność oraz ochronę towarów – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Wyposażone są one przede wszystkim w drzwiczki dostępu, kółka samonastawne, płozy i pokrywy, a także korki spustowe i krany.

Skrzynio-palety

Skrzynio-paleta plastikowa jest przeznaczona do stosowania z produktami masowymi. Podwójne ściany są wyrównane i gładkie na zewnątrz oraz zakrzywione od wewnątrz. Uniwersalna skrzynio-paleta jest dostępna w szerokim asortymencie z płozami, kółkami samonastawnymi i stopami. Ma ładowność statyczną 500 kilogramów oraz maksymalne obciążenie stosu 4,5 tony. Można wybrać skrzynię zarówno z pokrywką, jak i bez niej. Sztywny pojemnik paletowy oferuje solidny system pakowania, który można wykorzystywać wielokrotnie. Spełnia wszystkie zasady HACCP i BRC dotyczące bezpieczeństwa żywności w przemyśle spożywczym i handlu detalicznym. Idealny do wielu zastosowań, w których ważna jest czystość i higiena: przetwórstwo żywności, zbiór i dystrybucja warzyw, obsługa mięsa, rybołówstwo i produkcja farmaceutyczna. Warto również wspomnieć o tym, że wszystkie Skrzyniopalety plastikowe charakteryzują się solidnym wykonaniem. Co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Produkty wyróżniają się nie tylko ładownością, ale również dostępnymi kolorami. Wyróżnić można palety w takich kolorach, jak na przykład: szary, zielony, czerwony, niebieski lub czarny.

Wszystkie skrzynio-palety są trwałe oraz niesamowicie wytrzymałe.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.