Właściwy środek transportu

Właściwy środek transportu

Przedsiębiorstwo transportowe działające na obszarze całej Polski znane jest z komfortowych i bezpiecznych autokarów. Royal class mówi sam za siebie. Klasa ta zapewnia zwiększoną przestrzeń między siedzeniami. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pasażerów zadbano o najwyższej jakości pasy bezpieczeństwa. Chronią one przed potencjalnymi urazami mechanicznymi. Dopasowują się do pasażera, dzięki czemu znajduje się on cały czas w dogodnej dla siebie pozycji. Jednocześnie może być on spokojny o swoje bezpieczeństwo.

Zadowolenie klientów to priorytet

Ku uciesze klientów nie zapomniano oczywiście o wbudowaniu gniazdek zasilania, lampek do czytania, regulowanym nawiewie, głośnikach czy rozkładanych stolikach do spożywania posiłków. Bagaż podręczny można umieścić w pojemnych półkach, które znajdują się nad fotelami. Każdy fotel jest w pełni regulowany – oparcia, podłokietniki, siedziska i podnóżki dopasowują się do potrzeb podróżujących. Każdy autokar posiada zezwolenie na poruszanie się z prędkością 100 km/h.

Coś na ząb

Autokary to nie tylko podróżowanie – to również delektowanie się pysznymi potrawami czy też raczenie się różnorakimi napojami. Świeża kawa, gorąca herbata, schłodzona woda są zawsze dostępne. Za dodatkową opłatą można skorzystać z ciepłych potraw i przekąsek. Taka dbałość o klientów w każdym celu została doceniona i potwierdzona wieloma certyfikatami, które dopingują przedsiębiorstwo transportowe do dalszej wytężonej pracy. Autokary ze względu na intensywność pracy poddawane są częstym kontrolom technicznym w autoryzowanych serwisach.

Ekologia i czystość

Czyszczenie autokarów odbywa się codziennie po przeprowadzonych kursach. Wynajem autokarów ma przecież kojarzyć się z czystością i przyjemnością. Kilka razy w roku przeprowadzana są generalne porządki włącznie z szeroko zakrojoną dezynfekcją. Dbałość o ekologię objawia się poprzez przestrzegania rygorystycznych norm i przepisów Unii Europejskich nakazujących znaczne ograniczanie spalin .Dzięki silnikom o najwyższej klasie Euro 6 emitują czystsze i bezpieczniejsze spaliny, co jest w pełni zgodne z rygorystycznym prawem unijnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu cena obowiązująca za wynajem autokarów jest adekwatna do prezentowanej jakości pojazdu.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Emilbus – wynajem autokarów

Podziel się z innymi!

Comments are closed.