Co nowego w sklepach na jesień i zimę 2018 i 2019?

Co nowego w sklepach na jesień i zimę 2018 i 2019?

W dzisiejszych czasach trendy w kobiecej modzie zmieniają się naprawdę szybko. Wygląda to tak, że już w okolicach sierpnia w sklepach zaczynają pojawiać się jesienne ubrania, a tuż po Nowym Roku zaczynają się zimowe wyprzedaże, aby za chwilę w sklepach zrobić miejsce na ubrania wiosenne. Projektanci pracują z bardzo dużym wyprzedzeniem, a we współczesnych trendach czasami trudno jest się połapać. Coś jest modne przez chwilę, a za chwilę są już inne gorące propozycje.

Styl Boho

Moda kobieca od dawna promuje styl boho, a zatem również w tym roku ubrania zwiewne i kobiece, pełne falban i kwiecistych printów, a także indyjskich arabesek, zawitały do miejsc takich jak sklep dla kobiet w internecie albo galerii handlowej. Styl boho bardzo pasuje młodym kobietom, bo podkreśla ich wolny charakter i barwną osobowość. Z pewnością wiele pań znajdzie coś w swoich szafach, co kupiły kilka sezonów temu, bo styl boho wraca jak bumerang od czasu do czasu. Zwiewne kwieciste sukienki można Natomiast łączyć również z ubraniami z innej bajki. Świetnie komponują się na przykład z grubymi swetrami z włóczki, szczególnie z tymi robionymi na drutach, a także z ciężkimi butami, tak zwanymi z języka angielskiego worker boots.

Styl militarny

Mocny sklep dla kobiet co roku jesienią i zimą oferuje również coś w stylu militarnym. Mogą to być na przykład kurtki parki w kolorze khaki albo zgniłej zieleni, tradycyjnie ozdobione futerkiem wokół kaptura. W stylu militarnym bywają również utrzymane zimowe płaszcze. Jeden z najbardziej klasycznych modeli to granatowy prosty w kroju płaszcz, który ozdobiony jest złotymi guzikami i pagonami. Taki płaszcz to model idealny dla każdej kobiety, jest niezwykle elegancki i można zakładać go nawet do bardzo oficjalnych zestawów. Styl militarny to oczywiście nie tylko odzież wierzchnia, ale też modne bluzy czy sukienki.

Styl rockowy

Jesień i zima to zawsze powrót do sklepów stylu rockowego. Moda kobieca wiosną i latem zwykle wygląda zupełnie inaczej niż właśnie jesienią i zimą. Ciemne i nasycone barwy, tak charakterystyczne dla stylu rockowego, wracają do łask w okolicach jesieni. Jeżeli zatem komuś marzą się naprawdę fajne jeansy w kolorze czarnym, albo grungeowy sweter z dziurami, inspirowany takimi zespołami jak Nirvana czy Metallica, to teraz jest najlepszy moment by go kupić. Wiosną takie ubrania po prostu znikną ze sklepów stacjonarnych i online. Jesień i zima sprzyjają też zakupom fajnych ramonesek. Styl rockowy ma się dobrze właśnie o tej porze roku. Miłośniczki takich ubrań muszą kupować rzeczy na zapas, bo gdy jest ciepło, zwyczajnie trudno znaleźć je w sklepach.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.