Beskid Śląski czeka!

Beskid Śląski czeka!

Choć szczyty Beskidu Śląskiego nie zaskakują swą wysokością, wędrówki po tej grupie górskiej mogą każdemu z nas dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń. Na co warto zwrócić tutaj uwagę? W jakich miejscowościach warto się zatrzymać?

Beskidzkie kurorty

Leżące w Beskidzie Śląskim ośrodki turystyczne mogą się pochwalić doskonałym zagospodarowaniem oraz licznymi atrakcjami. Kto znajdzie dla siebie wygodny pensjonat w Wiśle lub kwatery w Szczyrku, ten z pewnością nudzić się nie będzie. Bliskość szlaków i tras zjazdowych to wielki walor, którym kuszą tutejsze pensjonaty Ustroń oraz sąsiadujące z nim miejscowości stają się dzięki temu całorocznymi miejscami wypoczynku. Można też znaleźć noclegi w Szczyrku oraz Wiśle. I tu czekają malownicze dolinki oraz zbocza, u stóp których czekają nowe pensjonaty szczyrk i Wisła to bogata oferta dla każdego, warto zatem z niej skorzystać.

Jakie atrakcje czekają tu na gości?

Planowanie wyprawy to przede wszystkim sprawdzenie oferty, jaką kuszą miejscowe pensjonaty Wisła, Szczyrk i Ustroń mogą się ponadto pochwalić licznymi atrakcjami, dzięki którym każdy z nas spędzi tu wczas w ciekawy sposób. Bliskość szlaków pieszych, tras zjazdowych i piękne widoki to wielki walor, którym przyciągają też pensjonaty Ustroń. Dzięki temu kwatery te są atrakcyjne przez cały rok. Kto znajdzie tanie noclegi w tych miejscowościach, ten będzie mógł spacerować po wiślańskim deptaku, zwiedzać tutejsze galerie i muzea, a także spędzać czas aktywnie na górskich zboczach. Piesze wędrówki, jazda na nartach- to podstawa dla aktywnych. Wspaniałą ofertą dla narciarzy może się też pochwalić Szczyrk – najważniejszy w Beskidzie Śląskim punkt dla amatorów białego szaleństwa. I tu nie brak pięknych dolin, w których powstają wygodne i przytulne pensjonaty Szczyrk jest dzięki temu miejscowością bardzo chętnie odwiedzaną, a takie atrakcje, jak trasy dla biegaczy oraz imprezy folklorystyczne, stają się jej dodatkowym walorem.

Pensjonaty Wisła to ciekawa oferta, dzięki której w Beskidzie Śląskim każdy z nas może spędzić wspaniały urlop. Warto też pamiętać o ofercie pensjonatów w Ustroniu oraz w Szczyrku. Te miejscowości to ważne punkty na beskidzkiej mapie, a wakacje na ich terenie każdemu dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.