Wygodne nocowanie w Wiśle

Wygodne nocowanie w Wiśle

Poszukiwanie pokoju czy pensjonatu na urlop zwykle zajmuje trochę czasu. Jak więc znaleźć wymarzone i tanie miejsce na nocleg w Wiśle – mieście bardzo atrakcyjnym turystycznie?

Wisła noclegi – czyli, gdzie wynająć pokój, by to się opłacało.

Wisła – to nie tylko rzeka w Polsce, ale i miejscowość. Miejscowość położona na południu Polski w paśmie górskim – w Karpatach. Wisła dokładnie przynależy do Beskidu Śląskiego. Miasto to otoczone jest pięknymi szczytami górskimi: Czantoria – 995 m nad poziomem morza; Przełęcz Kubalonka – 761 m nad poziomem morza; Równica – 883 m nad poziomem morza czy Trzy Kopce Wiślańskie – 810 m nad poziomem morza. Ze względu na tak liczne punkty turystyczne (w Wiśle nie tylko góry robią wrażanie!), coraz więcej turystów odwiedza tę miejscowość. I tu zaczynają się „schodki”. Dlaczego? Dlatego, że trzeba znaleźć fajne miejsce na nocleg. Na szczęście nie jest już to tak trudne, jak było przed laty. Dziś nocowanie Wisła, to pikuś! A jak się do tego zabrać?

Tanie noclegi w Wiśle

Aby przenocować nie za miliony monet, należy kilka miesięcy wcześniej zarezerwować pokój czy domek. Dlaczego? Dlatego, że im wcześniej się tego dokona, tym tańszą ofertę można znaleźć! Szukanie na ostatnia chwilę może się wiązać albo z brakiem miejsc, albo z naprawdę wysokimi kosztami za nie do końca luksusowe warunki.

Tanie noclegi w Wiśle, to przede wszystkim agroturystyka, campingi i pola namiotowe. Wiadomo, że w zimie raczej nie śpi się pod namiotem ale już latem jak najbardziej można. Taki nocleg jest oczywiście najtańszy a jego koszt zaczyna się mniej więcej od 4,00 złotych za osobę za dobę! Koszt niesamowicie niewielki a atrakcja nieopisana – zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, którzy taki właśnie „survival” będą wspominać latami.

Wisła noclegi to również wspomniane camingi, gdzie można zaparkować własnym autem z przyczepą campingową albo wynająć ten, który na danym polu się znajduje. Takie nocowanie Wisła, to koszt rzędu 12,00-15,00 złotych za dobę.

Jeżeli jednak chce się mieszkać tych kilka dni w pokojach agroturystycznych, to jest tutaj naprawdę wiele propozycji. Większość z nich, można znaleźć za pomocą wyszukiwarek: booking.com, trivago.pl czy e-holiday.pl. Na takich stronach wystarczy wpisać datę przyjazdu, ilość osób i udogodnienia (czy ze śniadaniem, czy z parkingiem itp.) a strona po chwili wyświetli wszystkie dostępne opcje. Wystarczy wybrać tą najbardziej atrakcyjną i… pakować się do wyjazdu!

Tanie noclegi w Wiśle są możliwe. Nie należy obawiać się, że trzeba będzie zapłacić grube tysiące za hotele! Jeżeli nie wymaga się codziennej zmiany pościeli i ręczników ani mini kosmetyków pod prysznicem – spokojnie można przenocować w pokojach u osób prywatnych. Tanio, swojsko, przyjemnie.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.