Paintball i integracja firmowa

Paintball i integracja firmowa

Paintball to gra sportowa, w której gracze posługują się markerami na gumowe kulki. Tego rodzaju rozgrywka gwarantuje duże emocje, dzięki czemu doskonale nadaje się do odreagowania stresu. Gra jest całkowicie bezpieczna, ponieważ stosuje się miękkie gumowe kulki oraz osłony twarzy. Najlepiej uczestniczyć w rozgrywce na specjalnie do tego celu przygotowanym terenie.

Dlaczego paintball?

Imprezy i integracje firmowe cieszą się coraz większą popularnością, a korporacje dostrzegają ich duży potencjał. Przede wszystkim pracownicy poza pracą mają szansę na zbudowanie bardziej trwałych i wartościowych relacji ze współpracownikami, co przekłada się nie tylko na ich lepsze samopoczucie, ale również na większa wydajność ich pracy zespołowej. Paintball Rybnik Kamień gwarantuje niezapomniane przeżycia. Z oferty paintball Śląskie skorzystało już wiele dużych i małych firm, a większość z nich regularnie wysyła swoich pracowników na tego rodzaju integracje.

Jak wygląda gra paintball Kamień?

Paintball Rybnik Kamień to teren 2 ha, który został starannie przystosowany do rozgrywek paintball, dzięki czemu zapewnia graczom najlepsze wrażenia. Tak duży teren pozwala na jednoczesną zabawę dużej liczby graczy, a firma przygotowała aż 150 zestawów wyposażenia. Liczne przeszkody w postaci bunkrów, okopów, murów z opon, a także konstrukcji drewnianych zwiększają wymiar taktyczny rozgrywki i sprawiają, że staje się ona bardziej satysfakcjonująca. Na szczególną uwagę zasługują również aspekty takie jak odmienne warianty gry paintball Śląskie, których przykłady prezentowane są poniżej.

Eksterminacja

W tym wariancie gry o przetrwanie rywalizuje pomiędzy sobą kilka drużyn, w których skład wchodzi od 3 do 4 graczy. Wyeliminowani gracze nie mogą komunikować się z pozostałymi i muszą natychmiast opuścić miejsce rozgrywki.

Obrona Częstochowy

W tym wariancie rozgrywki paintball kamień dwie drużyny toczą walkę. Jedna z nich ochrania flagę i nie może wychodzić poza wyznaczony teren obrony, natomiast celem drugiej drużyny jest podjęcie flagi.

Ładunek Wybuchowy

W tym scenariuszu należy rozbroić bombę, co jest wizualizowane przy pomocy sekwencji podświetlanych klawiszy. Tego rodzaju rozgrywka gwarantuje duże emocje!

Podziel się z innymi!

Comments are closed.