Wakacje z rodziną… i psem!

Wakacje z rodziną… i psem!

Podczas planowania urlopu najtrudniejszym zadaniem jest wybór właściwego pensjonatu lub ośrodka wypoczynkowego. Jest to szczególnie ciężkie, gdy pragnie się spędzić wakacje z dziećmi i czworonogiem. Jak to pogodzić i spędzić naprawdę udane wczasy?

Sprawdź, gdzie przyjmują psy

Zajrzyj na https://herbalsglamping.eu/. To strona luksusowych domków wypoczynkowych znajdujących się na terenie fantastycznego ośrodka w Mielnie, tuż nad brzegiem morza, i jednocześnie nad jeziorem. To idealne miejsce dla posiadaczy psów.

W ośrodku znajdziesz miski z wodą dla psa, koce i maty higieniczne, a także otrzymasz przekąski i akcesoria do pielęgnacji zwierzaka, czy woreczki na odchody. Dzięki nim piesek będzie zaopiekowany, nawet gdy nie zabierzesz jego akcesoriów z domu. Masz tam też dużą ogrodzoną powierzchnię, na której pies może się wybiegać na łonie natury, bez obaw, że ucieknie.

Dla dzieciaków

Zobacz, ile atrakcji ośrodek przygotował dla dzieci – https://herbalsglamping.eu/. Basen, pontony, kajaki, park linowy, ogrodzony teren z placem zabaw, trampoliny… I wszystko to dosłownie w zasięgu wzroku rodziców!

Jest to fantastyczny ośrodek dla rodziców spędzających wakacje z dzieckiem. Nie ma problemu z tym, aby czymś zająć dziecko – i to bez względu na pogodę. Zawsze znajdzie się coś ciekawego do roboty na świeżym powietrzu, czy w domku. Maluchy zawsze są bezpieczne – wystarczy tylko od czasu do czasu rzucić na nie okiem.

Dla rodziców

Zmęczeni po całodziennych aktywnościach rodzice mogą zaordynować super sprawę – ognisko dla całej rodziny w wyznaczonym do tego celu miejscu. To jeden z fajniejszych sposobów na spędzanie wspólnego czasu. Mogą również skorzystać z relaksu w jacuzzi na terenie domku, z kolorowym koktajlem w ręku – to jedna z najbardziej lubianych form relaksu, wybieranych przez gości ośrodka Herbals&SPA.

Ośrodek oferuje także wspaniałe, relaksujące i odprężające po całym dniu masaże. Co więcej – można je zamówić, a masażysta przyjdzie do naszego domku, dzięki czemu nie musimy nigdzie wychodzić! To świetna opcja, gdy chcemy zaznać relaksu na full. Dodatkowo, dorośli mogą też skorzystać z pływającej po jeziorze sauny. Oprócz oczywistych właściwości wynikających z kontaktu ciała z bardzo wysoką temperaturą powietrza, są też inne przyjemności. Sauna pływa po wodzie, co w otoczeniu tak pięknego krajobrazu jest przyjemnością samą w sobie. Można się więc zrelaksować, a przy tym popatrzeć sobie na piękne widoki. Sauna to druga rzecz, którą goście Herbals&SPA wybierają najczęściej, aby w pełni się odprężyć po aktywnym dniu!

Podziel się z innymi!

Comments are closed.