Gdzie kupimy lakier hybrydowy oraz ile za niego zapłacimy?

Gdzie kupimy lakier hybrydowy oraz ile za niego zapłacimy?

Manicure hybrydowy inaczej zwany żelowym, możemy wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub w zaciszu własnego domu. To innowacyjna metoda stylizacji paznokci gwarantująca długotrwały efekt i ochronę płytek paznokci. Czym hybryda różni się od zwykłego preparatu i gdzie zakupić profesjonalne lakiery do paznokci?

Co to jest lakier hybrydowy?

To połączenie zwykłego lakieru do paznokci (nieuchodzącego zresztą za produkt zbyt trwały) i żelu typu soak-off – silikonowego składnika, który pełni funkcję utwardzacza naturalnych paznokci. Profesjonalne lakiery do paznokci, w tym hybrydy, należy nakładać po uprzednim użyciu bazy. Po koloryzacji następuje etap utwardzania środka pod światłem lampy LED, bądź UV, aby na końcu w celu zabezpieczania, pokryć go warstwą tzw. topu do hybryd.

Czas na zakupy – sklep z lakierami do paznokci, czy internet?

Znając potrzeby coraz bardziej wymagających klientek, marki kosmetyczne wzbogacają swoją ofertę o hybrydy. Możemy skorzystać z trzech opcji – kupić lakier hybrydowy w sklepie stacjonarnym, bezpośrednio u producenta lub online. Ile średnio zapłacimy za buteleczkę lakieru hybrydowego?

To koszt rzędu 30 zł. Wraz ze wzrostem swojej funkcjonalności, jego cena także idzie w górę. Tzw. hybryda 3w1 łącząca w sobie lakier, bazę i top coat kosztuje około 35 zł. Za kompilację pięciu właściwości: lakieru, bazy, top coatu oraz możliwości odbudowania i przedłużenia paznokci zapłacimy już 40 zł. Taka hybryda potocznie nazywana jest 5w1. Często zdarza się, że lakiery hybrydowe sklep sprzedaje w promocyjnych cenach. Warto zatem śledzić na bieżąco katalogi, przeglądać witryny internetowe oraz media społecznościowe producentów.

Sklep z lakierami do paznokci niezależnie, czy jest to placówka stacjonarna, czy strona internetowa daje możliwość przebierania w różnych rodzajach lakierów hybrydowych. Są to m.in. produkty: witaminowe, proteinowe, szybkoschnące, hipoalergiczne, perłowe, błyszczące i matowe. Warto zaznaczyć, że nie tylko lakiery hybrydowe sklep posiada w swojej ofercie. Możemy tam zaopatrzyć się również w niezbędne akcesoria, a są wśród nich: waciki bezpyłowe, blok polerski, odtłuszczacz, drewniane patyczki do odsuwania skórek i aceton niezbędny podczas usuwania lakierożelu.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.