Jak wybrać idealne sztuczne rzęsy?

Jak wybrać idealne sztuczne rzęsy?

Ciemne, gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Stanowią piękną oprawę oczu, nadając im głębi i wyrazistości. Są symbolem kobiecości i pewności siebie. Co zrobić, jeśli natura nie była w tym względzie łaskawa? Doskonałym rozwiązaniem będą sztuczne rzęsy – odpowiednio dobrane prezentują się bardzo naturalnie i efektownie jednocześnie.

Kiedy warto postawić na sztuczne rzęsy?

Tylko niewielka część kobiet ma szczęście z natury posiadać ciemne, gęste i długie rzęsy, którym wystarczy tusz do rzęsy, by prezentowały się spektakularnie. Polki ze względu na swoją delikatną, słowiańską urodę w większości mają raczej jasne, słabo widoczne rzęsy. Wystarczy jednak uzupełnić je o przyklejane rzęsy, bo stały się mocniejsze, lepiej podkreślone. Sztuczne rzęsy doskonale nadają się i na co dzień, i na szczególne wyjścia. Właściwie założone, prezentują się naturalnie i do złudzenia przypominają prawdziwe rzęsy. To idealne rozwiązanie zwłaszcza na takie okazje jak wesele, impreza sylwestrowa czy sesja fotograficzna.

Które sztuczne rzęsy wybrać, by dobrze się prezentowały?

Dawniej dostępne na rynku rzęsy do przyklejania były trudne w zakładaniu, sztywne, często prezentowały się bardzo nienaturalnie. choć zagęszczały rzęsy i wydłużały je, efekt był nieciekawy wizualnie, sztuczny.Dziś drogerie oferują sztuczne rzęsy z wysokiej jakości, sprężystych materiałów, które zachowują się jak naturalne włosy. Najlepszym wyborem są rzęsy z naturalnego włosia – te są lekkie, elastyczne, do złudzenia przypominają ludzki włos, dzięki czemu efekt jest spektakularny. Ważne, by wybierać produkty renomowanych firm i zwracać uwagę na wysoką jakość wykonania.

Przyklejanie rzęsy – samodzielnie czy u kosmetyczki?

Decydując się na przyklejenie sztucznych rzęs, trzeba nie tylko uważnie wybrać dobrej jakości produkt, ale i właściwie go nałożyć na naturalne rzęsy. Na rynku dostępne są rzęsy przyklejane i przyczepiane, jedne i drugie powinny zostać umieszczone jak najbliżej naturalnej linii rzęsy, by efekt był naturalny i miły dla oka.Przed specjalnym wyjściem najlepiej zdać się na pomoc kosmetyczki, która ma doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju zabiegów. Na co dzień można poeksperymentować, samodzielnie przyklejając rzęsy – wystarczy kilka prób, by nabrać wprawy i móc częściej korzystać ze sztucznych rzęs i cieszyć się spektakularnym efektem.

Sztuczne rzęsy znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl

Podziel się z innymi!

Comments are closed.