Kwas hialuronowy i -10 lat gwarantowane!

Kwas hialuronowy i -10 lat gwarantowane!

Kwas hialuronowy – złoty środek na piękno dla kobiet po trzydziestce? Jak najbardziej! Już po dwudziestym piątym roku życia, skóra zmienia swoją konsystencję. Staje się coraz bardziej wiotka, poszarzała. Zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki mimiczne czy kurze łapki. Co zatem robić, by jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem? Jak unikać skutków upływającego czasu? Odpowiedź jest bardzo prosta – kwas hialuronowy Katowice i klinika Say Wow!

Ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym

Ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym to jeden z chętniej wybieranych zabiegów przez pacjentów katowickiej kliniki Say Wow. Wykonywany w znieczuleniu miejscowym, pozwala pacjentowi bezboleśnie i w całkowitym spokoju poddać się kolejnym ukłuciom.

Z jakiego powodu wykonuje się ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym? Propozycji jest wiele:
– dla wypełnienia zmarszczek,
– dla skorygowania linii ust,
– dla nawilżenia skóry,
– dla poprawy kondycji skóry,
– dla spłycenia zmarszczek bruzdowo-nosowych,
– dla nadania jednolitego kolorytu.

Wymieniać można naprawdę wiele przykładów. Jednak czy oby na pewno wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice jest bezpieczne?

Kwas hialuronowy Katowice

Ze względu na to, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w każdym organizmie, jest to substancja bezpieczna dla potencjalnych pacjentów. Określając go bardziej naukowo, jest to związek chemiczny z grupy glikozoaminoglikanów. W praktyce oznacza to, że są to polisacharydy a więc cukry proste – a te występują u każdego. Wstrzykując kwas hialuronowy w skórę, nie dodajemy do niej substancji obcej a jedynie tą, którą z biegiem czasu utracono. Jest to zatem bezpieczny i zdrowy zabieg, który poprawia nie tylko wygląd ale i strukturę skóry.

Kwas hialuronowy Katowice – rodzaje

W środowisku występuje trzy rodzaje kwasów hialuronowych. Po pierwsze są to kwasy hialuronowe nieusieciowane. Odpowiedzialne są za głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Stosuje się go podczas zabiegów czysto kosmetycznych – dla ujednolicenia kolorytu, nadania sprężystości czy dla ogólnej poprawy kondycji skóry.

Po drugie są to kwasy częściowo usieciowane oraz usieciowane. Tego rodzaju kwasów używa się do wypełnienia zmarszczek czy korekty ust. Usieciowanie daje możliwość trwałego uwypuklenia. Ze względu na to, że cząsteczki w takim kwasie nie podlegają łatwemu rozpadowi, na długo pozostają w miejscu iniekcji. A to z kolei oznacza, że efekt spłycenia zmarszczek jest długotrwały i widoczny natychmiastowo.

Jeżeli nie jest to wystarczający powód, by poddać się zabiegowi ostrzykiwania twarzy kwasem hialuronowym, pomóc powinna świadomość, że w klinice Say Wow zabiegi wykonywane są przez wyspecjalizowanych lekarzy a nie kosmetologów czy kosmetyczki. Warto wybrać się na konsultację i poprawić nie tylko wygląd ale i nastrój.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.