Torebka a kobiecy charakter

Torebka a kobiecy charakter

Torebka to nie tylko rzecz, w której przechowujemy potrzebne nam codziennie artykuły. To coś znacznie więcej. Dzięki torebce możemy wyrazić, kim jesteśmy czy kim się czujemy. Damskie torebki bowiem znakomicie odzwierciedlają charakter swoich właścicielek. Jeśli jakiejś torebki ze swojej szafy nie lubimy, to prawdopodobnie dlatego, że nie pasuje ona do naszego charakteru. Jak jednak dobrać kształt, kolor i styl torebki, aby się nie pomylić?

Naturalna skóra przede wszystkim

Na początek warto wspomnieć, że najlepiej jest zainwestować w torebki ze skóry. Dlaczego? Ponieważ cechuje je ponadczasowa elegancja. Co najważniejsze – nawet jeśli ubierzemy się dość zwyczajnie, to dzięki porządnej, skórzanej torebce zawsze będziemy wyglądać dobrze. To jednak nie wszystko. Otóż torebki skórzane charakteryzują się też dużą wytrzymałością. Nie psują się, nie przecierają – w przeciwieństwie do standardowych torebek ze skóry ekologicznej lub z materiału. Mówiąc dość krótko – torebki skórzane to gwarancja stylu i elegancji. Jak jednak dobrać torebkę do swojego charakteru? Poniżej przedstawionych zostanie kilka modeli modnych w każdym sezonie…

Aktówka, czyli wszystko uporządkowane

Oczywiście możemy zdecydować się na aktówkę – to na pewno ponadczasowy typ torebki. Do kogo pasuje? Na pewno do kobiet energicznych, uporządkowanych, wiedzących do czego zmierzają w życiu. Warto jeszcze dodać, że aktówki świetnie sprawdzą się u osób, które preferują raczej dość klasyczny styl ubioru.

Kuferek – elegancko, ale i oryginalnie

A co z torebkami skórzanymi w kształcie kuferka? Otóż nawiązują one do dawnych toreb lekarskich. Znakomicie pasują oczywiście nadal do kobiet wykonujących tą profesję. Jednak oprócz nich te damskie torebkidobrze sprawdzają się u kobiet ceniących klasykę, ale z nutką artyzmu.

Listonoszki – wygoda i funkcjonalność

Warto zauważyć, że to, że preferujemy bardziej sportowy, wygodny styl zahaczający czasem o oversize, wcale nie oznacza, że nie możemy już posiadać ładnej torebki ze skóry. Tu bowiem świetnie sprawdzą się torebki skórzane w kształcie listonoszek – są one praktyczne i wygodne. Ten typ damskich torebek doskonale pasuje do kobiet szybkich i energicznych.

Łódki – romantyczne i delikatne

Ostatnimi czasy do łask powróciły także torebki w kształcie łódki. Szczególnie ciekawie prezentują się one, jeśli są utrzymane w kontrastujących kolorach, jak w czerni i w bieli. Pasują doskonale do kobiet romantycznych, pełnych wdzięku, lubiących się stroić i ubierać klasycznie, ale z fantazją.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.