Zalety implantów zębowych

Zalety implantów zębowych

Utrata zęba nie stanowi dziś tak dużego problemu, jak kilkadziesiąt lat temu. Wszelkie braki można szybko uzupełnić, decydując się na implanty dentystyczne. Zalet protez jest dość dużo, dlatego z rozwiązania tego typu korzysta bardzo wielu pacjentów poznańskiego gabinetu stomatologicznego. Warto wymienić największe korzyści tej metody.

Lepszy wygląd i zdrowie

Zdecydowanie głównym powodem wszczepiania implantów jest chęć poprawienia estetyki uśmiechu. Brak zęba, zwłaszcza w przedniej części jamy ustnej, może być przyczyną wielu kompleksów i negatywnie wpływać na samopoczucie czy pewność siebie. Odwiedzając odpowiednie miejsce, takie jak Stomatologia Implanty Poznań, ma się gwarancję uzyskania pięknego uśmiechu. Co ważne – nie trzeba obawiać się, że otoczenie zauważy protezę. Implanty zębowe Poznań to wysoka jakość i doskonały efekt w postaci świetnego uzupełnienia się z naturalnym uzębieniem.

Choć wygląd jest istotny, nie można pomijać najważniejszej sprawy, czyli zdrowia. Protezy sprawiają m.in., że nie dochodzi do uszkodzeń w obrębie pozostałych zębów. Decydując się na implanty dentystyczne w Poznaniu, można liczyć na większy komfort w codziennym życiu. Z pełnym uzębieniem łatwiej jest funkcjonować w społeczeństwie, mówić czy po prostu jeść posiłki.

Zgryz i wymowa

Inna ważna zaleta to fakt, że implanty dentystyczne Poznań są elementem zapobiegającym powstawaniu wielu skutków ubocznych. Utrata zębów może bowiem sprawić, że pacjent nabawi się po pewnym czasie wady wymowy. Seplenienie może wprowadzić dorosłą osobę w zakłopotanie, dlatego warto pomyśleć o wszczepieniu takiej protezy. Bardzo istotny jest również zgryz. Człowiek, który do tej pory nie miał w tej kwestii żadnych problemów, może niedługo po utracie zęba zauważyć pewne nieprawidłowości. Pusta przestrzeń często sprawia, że inne zęby przesuwają się, co w efekcie prowadzi do ich wykrzywiania i wady zgryzu oraz konieczności nałożenia aparatu ortodontycznego. Stomatologia Implanty Poznań stara się zapobiec takim problemom.

Implanty zębowe Poznań – 100% bezpieczeństwa i trwałości

Dla osób, które chcą zdecydować się na implanty dentystyczne poznański gabinet przygotował ofertę obejmującą usługi na najwyższym poziomie. Pacjenci otrzymują możliwość wykonania zabiegu z wykorzystaniem najlepszych materiałów i sprzętu. Zastosowane, tytanowe implanty zębowe są w pełni bezpieczne dla zdrowia, również w przypadku alergików. Zabieg jest bezbolesny, a jego końcowy efekt cechuje duża stabilność, odporność i trwałość. Pacjentowi nie grożą też żadne powikłania ani skutki uboczne.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.