Eleganckie kabiny prysznicowe Armazi

Eleganckie kabiny prysznicowe Armazi

Urządzając łazienkę, staramy się by była przede wszystkim funkcjonalna i estetyczna, dlatego planujemy rozmieszczenie sprzętów i sanitariatów na dostępnej przestrzeni w taki sposób, by korzystanie z nich było łatwe i przyjemne.

Wygoda albo praktyczność

Te wytyczne dotyczą głównie miejsc do obmywania całego ciała, czyli wanien lub kabin prysznicowych, gdy planując ich zakup musimy dokonać koniecznego wyboru. Jeżeli oczywiście mamy do dyspozycji dużą przestrzeń, wtedy dylemat – prysznic czy wanna, rozwiązuje się samoczynnie, ponieważ możemy w niej zainstalować obydwa te urządzenia.

Wanny

Wanna sprawdza się w momencie potrzeby relaksu – długa kąpiel w pachnącej pianie przynosi pełne zadowolenie i rozgrzewa skórę, jednak ten sprzęt potrzebuje sporo miejsca na jego zainstalowanie, co nie zawsze bywa wykonalne. W takiej sytuacji wielkość dostępnej powierzchni w łazience ma ogromne znaczenie.

Kabiny prysznicowe

To sprzęt dla miłośników szybkiego tuszu zaraz po przebudzeniu i tuż przed położeniem się do łóżka – silne strumienie wody doskonale wymasują skórę i poprawią jej ukrwienie, a naprzemiennie ciepła i chłodna woda zahartuje organizm i poprawi samopoczucie.Urządzeniami zasługującymi na szczególną uwagę są kabiny Armazi, nowoczesny i funkcjonalny sprzęt łazienkowy.

Kabiny armazi to produkty składające się ze ścianek, drzwi i brodzika, dodatkowym wyposażeniem mogą być dysze do hydromasażu, deszczownica, słuchawka prysznicowa ręczna oraz – w modelach luksusowych – radio, umilające chwile pod prysznicem.

Brodzik w kabinie Armazi

Kabina Armazi posiada brodzik o dowolnym kształcie – może być kwadratem, prostokątem, wycinkiem koła lub innym, a wybór odpowiedniego jest kwestią gustu kupującego. Drzwi i ścianki kabiny prysznicowej są wykonane ze szkła hartowanego transparentnego lub przydymionego. Niektóre modele kabin mają ścianki czarne, nieprzejrzyste, a drzwi przezroczyste.Brodziki o podwyższonych brzegach zaopatrzone są w siedzisko umożliwiające siedzenie podczas kąpieli.

Wszystkie rodzaje kabin Armazi wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, są trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i estetycznie się prezentują.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.