Niedrogi prezent pod choinkę – co wybrać?

Niedrogi prezent pod choinkę – co wybrać?

Prezenty świąteczne to coś, co każdemu sprawia wielką radość. Lubimy je dostawać, ale również wręczać. Niestety, ale w dobie kryzysu bardzo często jest tak, że nie możemy pozwolić sobie na zakup tego, co byśmy chcieli. Jak wybrać coś taniego, ale robiącego wrażenie?

Coś ładnego do domu

Każdy potrzebuje rzeczy w domu. Nawet jeżeli nie są nam one niezbędne, to chętnie gromadzimy różnego rodzaju przedmioty, które sprawiają, że życie jest trochę wygodniejsze, albo po prostu nasze otoczenie wygląda trochę lepiej. Takim bardzo praktycznym prezentem są na przykład kalendarze plakatowe.

Kalendarz plakatowy podarowany bliskiej osobie będzie przypominał o świętach przez cały rok. Dodatkowo warto pamiętać, że na takim kalendarzu może znaleźć się dowolna, całkowicie spersonalizowana grafika. Może znaleźć się na nim wspólna fotografia albo po prostu coś związanego z zainteresowaniami osoby, której taki kalendarz wręczamy. Dobrym pomysłem na niedrogi prezent może być też ramka z fotografią albo jakiś praktyczny gadżet do kuchni.

A może zrobić coś samodzielnie?

Prezent można wykonać też całkowicie samodzielnie. Nie potrzebne są do tego bardzo duże zdolności plastyczne. W dzisiejszych czasach w sieci znaleźć można ogromną ilość pomysłów na własnoręcznie wykonane dekoracje, z których łatwo skorzystać może każdy. W ten sposób można niedrogim kosztem przygotować coś, co zrobi naprawdę duże wrażenie.

Takim prezentem mogą być też kalendarze plakatowe. Jeżeli ktoś zajmuje się fotografią albo grafiką, to projekt takiego plakatu można przygotować od podstaw samemu. Do stworzenia własnoręcznie prezentu nie trzeba jednak wcale wielkich zdolności plastycznych. Czasem dobrym pomysłem mogą okazać się samodzielnie upieczone ciasteczka albo mini ogród w butelce.

Najbardziej uniwersalne prezenty

Najbardziej uniwersalnymi prezentami są oczywiście wszelkiego rodzaju bilety, karty i bony podarunkowe. Wbrew pozorom wcale nie trzeba wydać na nie dużo. Bilety na nawet popularne wydarzenia czasem można kupić za niewielkie pieniądze, o ile zabierzemy się za to wystarczająco wcześnie i uda się upolować okazję.

Zawsze dobrym prezentem jest karta podarunkowa do księgarni, czy drogerii. Bardzo dużo radości może sprawić bon na masaż albo do salonu spa, dzięki któremu można się zrelaksować i nabrać sił przed nadchodzącym nowym rokiem.

Kalendarze plakatowe znajdziesz w ofercie Ateko.pl

Podziel się z innymi!

Comments are closed.