Paznokcie do pracy, na ślub i imprezę

Paznokcie do pracy, na ślub i imprezę

Żel do paznokci daje ogromne możliwości stylizacji płytki, nawet jeżeli do gabinetu kosmetycznego zgłasza się pani o słabych paznokciach lub o bardzo krótkiej płytce. Za pomocą żelu do paznokci, nałożonego na naturalne paznokcie lub po przedłużeniu, można wykreować eleganckie i delikatne paznokcie do pracy, niezwykły manicure ślubny czy też szaloną stylizację na imprezę.

Styl i elegancja do biura

Piękne i zadbane dłonie to podstawa w pracy i to nie tylko z klientem. Każda kobieta czuje się pewnej, jeżeli ma ładne dłonie i wie, że jej paznokcie się nie zniszczą nawet mimo styczności z niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Do biura najlepiej sprawdzi się mleczny czy też delikatnie różowy lub beżowy żel do paznokci.

Można również nałożyć przezroczysty żel, delikatnie wyrównać płytkę w taki sposób, by wychodziła ona tylko kilka milimetrów za opuszek i nadać mu kolor za pomocą hybrydy. Panie, które nie mają ściśle określone dress codu w pracy mają znacznie większe możliwości wyboru z bogatej palety kolorystycznej.

Wyjątkowe paznokcie na ślub

Nawet krótką, słabą i zniszczoną płytkę da się w około 2 godziny przeistoczyć w zachwycające paznokcie za pomocą żelu do paznokci. Wystarczy przedłużyć je lekko na formie. Niektóre panie wolą długie i bogato zdobione paznokcie na swój ślub, inne zaś delikatniejsze, na przykład przyozdobione tak zwaną syrenką czy jednorożcem.

Bez względu na wygląd paznokci, pani młoda w dniu ślubu i jeszcze długo po nim, na przykład podczas podróży poślubnej może się cieszyć nienagannym manikiurem. Do kosmetyczki na ponowną stylizację lub zdjęcie żelu do paznokci wystarczy się udać około 3 tygodnie po ślubie.

Paznokcie na Sylwestra i nie tylko

Niektóre panie lubią szalone paznokcie na co dzień, a inne wolą coś w typie imprezowym raz na jakiś czas, na przykład w czasie karnawału. Żel do paznokci to w tym wypadku podstawa, by stworzyć długie i mocne paznokcie, a całą resztę będzie robić stylizacja za pomocą dodatków czyli na przykład brokatów czy cyrkonii.

Są one przyklejone trwałym klejem, więc nie ma obaw, że paznokcie się zniszczą. Ciekawym wyborem są także na przykład ozdoby tworzone cienkim pędzelkiem za pomocą specjalnej farbki, którą pokrywa się lakierem topem.

Szablony do przedłużania paznokci kupić można na Chiodo.pl

Podziel się z innymi!

Comments are closed.