Jak rozpoznać oryginalne perfumy Kenzo Jungle Elephant?

Jak rozpoznać oryginalne perfumy Kenzo Jungle Elephant?

Oszuści cały czas prześcigają się w pomysłach, dlatego też na rynku dostępnych jest pełno podrabianych kosmetyków markowych producentów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jak rozpoznać oryginalne perfumy Kenzo Jungle Elephant i na co należy zwracać szczególną uwagę, aby nie dać się oszukać naciągaczom.

Numer seryjny

Aby upewnić się, czy interesujące nas perfumy Kenzo Jungle Elephant są oryginalne, warto w pierwszej kolejności sprawdzić numer seryjny. W Internecie dostępne są specjalne wyszukiwarki, dzięki którym w kilka sekund można sprawdzić oryginalność wybranych kosmetyków.

Pamiętać należy o tym, że w oryginalnych perfumach numer seryjny znajduje się zawsze na spodzie flakonu. Jeżeli nie ma specjalnej naklejki, to warto zwrócić uwagę na to, czy flakonik nie posiada wytłoczenia.

Pamiętać należy także o tym, że internetowe wyszukiwarki nie zawsze wskazują prawidłowe wyniki. Problemy pojawiają się wtedy, gdy perfumy pochodzą z limitowanych edycji albo gdy posiadają zmienioną przez producenta numerację.

Karton i buteleczka

Aby sprawdzić oryginalność wybranych perfum, można porównać także sam kartonik i buteleczkę. Jeżeli na opakowaniu są literówki, to mamy wyraźny sygnał, że perfumy są podrabiane. Warto zwrócić uwagę także na niechlujnie sklejoną folię opakowania. Flakoniki w pakowaniu muszą zawsze być ułożone w odpowiednim kierunku. Renomowane marki takie jak Kenzo zwracają szczególną uwagę nawet na najmniejsze detale.

Kształt flakonika na perfumy kenzo jungle elephant jest zdecydowanie trudniejszy do podrobienia niż powyżej opisany kartonik. Wiele renomowanych marek kładzie duży nacisk na kształt swoich butelek. Oryginalne buteleczki tworzone są bardzo często przez doświadczonych szklarzy, dlatego też projekty oryginalnych flakoników są bardzo trudne do podrobienia. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy buteleczka jest wykonana z gładkiego szkła. Szczególną uwagę należy zwrócić również na kształt nakrętki.

Zapach i zabarwienie perfum

Jeżeli istnieje taka możliwość, to warto porównać zabarwienie perfum. Niestety porównania można dokonać jedynie w przezroczystym opakowaniu, dlatego też nie zawsze jest to możliwe.

Jak łatwo się domyślić wiele osób jest w stanie rozpoznać oryginalne perfumy bezpośrednio po zapachu. Dokonać mogą tego oczywiście osoby, które znają oryginalny zapach. Problem pojawia się wtedy, gdy pierwszy raz kupuje się nowe perfumy. Kopie markowych perfum bardzo często są nietrwałe i tracą swój niesamowity aromat nawet po kilku minutach.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.