Odzież damska na lato – absolutne must have

Odzież damska na lato – absolutne must have

Odzież damska na lato prezentuje się nieco inaczej niż na inne pory roku. Oczywiście fakt, że jest sporo lżejsza jest jak najbardziej zrozumiały – tu jednak chodzi o coś więcej – o zmianę materiału, wzoru, kolorów. Co zatem z odzieży damskiej na lato każda kobieta powinna mieć w swojej szafie?

Kwieciste sukienki – prawdziwy hit

Przede wszystkim klasyką odzieży damskiej na lato są właśnie kwieciste sukienki. Co roku występują one w nieco innej wersji – przykładowo ostatnio modne były sukienki plisowane, nieco staromodne, utrzymane w ciemniejszych barwach, z delikatnymi wzorkami kwiatowymi.

Niemniej jednak nie trzeba się trzymać tak sztywno mody z wybiegów. Najważniejsze jest to, żeby znaleźć sukienkę, która naprawdę będzie do nas pasować.

Długa, luźna spódnica

To jest drugi klasyk, jaki odzież damska na lato ma nam do zaproponowania. Pozostaje dość oczywiste pytanie, jaka to ma być spódnica. Tu już każda pani może ponownie dopasować taką, która będzie najlepiej pasowała do jej charakteru oraz sylwetki.

Szczególnie warto zastanowić się nad klasyczną, długą spódnicą do kostek, wąską, ale z rozcięciem po boku. Są one obecnie bardzo modne. Drugim typem długiej spódnicy, która obecnie robi prawdziwą furorę, jest plisowana spódnica do połowy łydki – trzeba jednak w tym momencie zaznaczyć, że niestety nie będzie to najlepsza opcja dla puszystych pań.

Bluzka na ramiączka wiązana z przodu

Warto jeszcze podkreślić, że obecnie moda w bardzo dużej mierze wzorowana jest właśnie na dawnych krojach i fasonach. Z tego też powodu absolutnym must have stały się koszulki na grubsze ramiączka, z delikatnym kołnierzykiem wiązane z przodu.

Takie koszulki doskonale pasują praktycznie do każdej kobiety. Należy jedynie odpowiednio dobrać kolor oraz wzorek na koszulce a także jej materiał.

Odzież plażowa – obowiązkowo na lato

Oczywiście także odzież damska na lato to przede wszystkim odzież plażowa – znajdą się tu wszelkie kostiumy kąpielowe, narzutki na nie oraz dodatkowe akcesoria, takie jak okulary, kapelusze i wiele, wiele innych.

Bez wątpienia także trzeba się w nie zaopatrzyć, oczywiście dostosowując je do naszej figury. Co istotne – pamiętajmy, że dzisiaj istnieją kostiumy kąpielowe, które pięknie odzwierciedlają czy to ładne krągłości czy bardziej szczupłą sylwetkę.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Salko

Podziel się z innymi!

Comments are closed.