Podstawowe informacje na temat kriolipolizy

Podstawowe informacje na temat kriolipolizy

Kobiety pragną mieć piękną i zgrabną sylwetkę, to zupełnie naturalna potrzeba. Z wielu powodów nie zawsze jednak można osiągnąć swój cel za pomocą diety lub nawet intensywnych ćwiczeń. W takich sytuacjach odpowiedzią jest medycyna estetyczna i jej nowoczesne rozwiązania. Zamrażanie tkanki tłuszczowej, po angielsku coolsculpting, a po polsku kriolipoliza, to jedna z nowości, o której warto wiedzieć.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Medycyna estetyczna mocno korzystana rozwoju nowoczesnych technologii. Dzięki temu powstają różne sposoby wspierania kobiet w dbaniu o urodę twarzy oraz ciała. Jedną z nowości wśród zabiegów medycyny estetycznej jest coolsculpting, a zatem inaczej kriolipoliza lub zamrażanie tkanki tłuszczowej. Jest ona dobrym wyborem dla kobiet, które chciałyby pozbyć się opornego tłuszczu zgromadzonego w takich miejscach, jak na przykład dół brzucha i tak zwane boczki, wewnętrzna część ud, ramiona.

Na czym polega zamrażanie tkanki tłuszczowej?

Kriolipoliza polega na miejscowym działaniu za pomocą bardzo niskiej temperatury na tkankę tłuszczową, która dzięki temu jest niszczona raz na zawsze. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że martwe komórki tłuszczowe będą metabolizowane i usuwane z organizmu przez kolejne tygodnie. Wymrażanie tkanki tłuszczowej nie daje zatem wizualnie efektu od zaraz, natomiast pozwala redukować tkankę tłuszczową w kolejnych tygodniach. Jest to metoda małoinwazyjna i stosunkowo bezpieczna, o ile nie ma się większych problemów na przykład z funkcjonowaniem wątroby.

Kriolipoliza cena

Jak kształtują się ceny zabiegów? Ze względu na to, że to nowość, za kriolipolizę trzeba zapłacić stosunkowo dużo, ale jednocześnie można liczyć na trwałe i skuteczne zredukowanie tkanki tłuszczowej. Warto dowiedzieć się więcej na temat możliwości wykupienia pakietu zabiegów, bo to najlepsze rozwiązanie, jeśli modelowanie sylwetki ma przebiegać całościowo.

Kriolipoliza cena za pakiet

Pakiet zabiegów, na przykład dwóch lub trzech, zwykle pozwala na zaoszczędzenie pewnej kwoty. W ten sposób można zredukować tkankę tłuszczową symetrycznie, na przykład na dwóch udach lub na dwóch ramionach. Jesień i zima to doskonały czas, aby zająć się sobą i zdecydować właśnie na takie zabiegi upiększające.

Podziel się z innymi!

Comments are closed.